Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 maj 2018

Majówkowa Prywatka z urodzinami Big Cyc w roli głównej!

Na sobotni wieczór przygotowaliśmy idealny plan na zwieńczenie długiego weekendu. Po raz dwunasty odpalamy dla Was naszą cykliczną Prywatkę, na której znajdziecie najlepsze hity do zabawy i „domówkowy” klimat. Nie zabraknie również dodatkowej okazji do świętowania – sobotnia prywatka do urodzinowa impreza zespołu Big Cyc, który świętuje już 30-lecie na scenie! Nie może Was tu zabraknąć.

Imprezowy cykl Prywatka, to jedno z Waszych ulubionych wydarzeń w roztańczonym kalendarzu Klubu Stara Przepompownia. Przenieśliśmy klimat posiadówek w gronie znajomych na nieco większa skalę, do wyjątkowych murów naszego klubu. To co wspólnego mają ze sobą klasyczne domówki, a także cykl Prywatka to wyjątkowy klimat pełen dobrej zabawy i przyjacielskiej atmosfery. Podczas imprezy króluje szalony mix hitów, który ciężko zaszufladkować w konkretny muzyczny gatunek – każdy zatem znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Będą utwory szybkie, a także bardziej melancholijne brzmienia. Do tego suto zastawiony różnorodnymi trunkami gitarowy bar. Na dwunastą odsłonę naszej Prywatki zapraszają rezydenci Klubu Stara Przepompownia – Pan Muszka oraz DJ kRis, którzy będą gospodarzami sobotniej imprezy.

Jak już wspomnieliśmy – sobotnia Prywatka będzie wyjątkowa. Razem z nami bawić się będą muzycy z zespołu Big Cyc, którzy zawitają do Klubu Stara Przepompownia wspólnie z przyjaciółmi z formacji Piersi. Obie kapele tego samego dnia zagrają koncerty w ramach miejskiego festynu majOSTaszki 2018, a następnie zapraszają wszystkich na oficjalne Afterparty do Klubu Stara Przepompownia. Powodem do wspólnego świętowania będzie 30-lecie artystycznej działalności grupy Big Cyc, znanej wszystkim fanom przyjemnego rockowego grania. Kapela mająca swoje korzenie w Ostrowie Wielkopolskim podczas wszystkich lat na scenie stworzyła wiele niezapomnianych hitów, które do dziś są często grane i słuchane przez nowe pokolenie melomanów.

Podczas Prywatki czeka Was zatem kilka niespodzianek, które sprawią że ten wieczór będzie niezapomniany i godnie zakończy tegoroczną majówkę! Już teraz zapraszajcie kolegów i koleżanki, mamy i babcie, ojców i dziadków, a także siostry i braci – wszyscy bawimy się w sobotę podczas urodzinowej imprezy w najlepszym klimacie. Startujemy o godzinie 21:00.

Bilety: 15/25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia