Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 grudzień 2016

Było gorąco w przedświąteczny weekend [relacja]

Za nami ostatni przed świętami Bożego Narodzenia imprezowy weekend w Klubie Stara Przepompownia. Na scenie gościliśmy wielu ciekawych wykonawców, a także sportowców. Było sporo atrakcji i duża dawka pozytywnej energii. Już niedługo czas na wspólne świętowanie przy wigilijnym stole jednak najpierw kilka słów podsumowania minionego tygodnia oraz garść zaproszeń i propozycji na spędzenie czasu po świątecznym obżarstwie 😉 Zapraszamy!

W piątek mogliście razem z nami bawić się na kolejnej odsłonie cyklu Party Like A Rockstar. DJ Czapa oraz Yohi zabrali wszystkich w podróż po wielu muzycznych zakamarkach, a sądząc po reakcji gości na parkiecie, była to podróż bardzo udana. Nie brakowało hitów z rockowym zacięciem, jak i nieco lżejszych kawałków.

W sobotę na scenie najpierw mogliśmy gościć zawodników i włodarzy Towarzystwa Żużlowego Ostrovia. Drużyna prawie w komplecie zaprezentowała się ostrowskim kibicom. Kilka słów na temat zbliżającego się sezonu powiedzieli przedstawiciele klubu oraz trener – Mariusz Staszewski. My już teraz trzymamy kciuki za ostrowskich żużlowców, którzy w przyszłym sezonie wrócą na ligowe tory… Z kolei po prezentacji przyszła kolej na muzyczne emocje! Na scenie w Starej Przepompowni wystąpił zespół Kroki. Mieszanka styli i inspiracji nie mogła zawieść nawet najbardziej wymagających widzów tego show. Po koncercie jak zwykle taneczne after party przy ciekawych muzycznych propozycjach.

Na zakończenie tygodnia przyszła pora na kolejną gwiazdę na naszej scenie. Tym razem wraz ze swoim zespołem przyjechał do nas Kamil Bednarek. Spora dawka słonecznych, letnich brzmień w rytmie reggae przyciągnęła tłum w niedzielny wieczór do Klubu Stara Przepompownia. Kamil Bednarek – co nikogo nie dziwi – sprostał wyzwaniu i dał rewelacyjny koncert, który będziemy pamiętać długi czas! Bądźcie z nami na bieżąco, a my wkrótce pokażemy Wam fotorelację z minionego weekendu.

Póki co czas zaprosić już na świąteczne propozycje – w piątek wpadajcie na mały, przedświąteczny before, w wigilię po rodzinnej kolacji przyjdzie czas na pasterkę, a w pierwszy i drugi dzień świąt szykujemy dla Was prawdziwe imprezowe bomby!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia