Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 lipiec 2019

City Vibes – miejskie rytmy w środku wakacji

Lato w pełni, lipiec sprzyja różnym formom spędzania czasu – jedni preferują wypoczynek nad wodą, inni spacery po górach. Jest i grupa tych, którzy nawet podczas wakacji mają ochotę na trochę wielkomiejskiego imprezowania. I właśnie z myślą o tej grupie odpalamy już dwunastą edycję projektu City Vibes > Rytm Miasta. Widzimy się w sobotę.

City Vibes cechuje się przyjemnym brzmieniem, które trudno zamknąć w jednym muzycznym gatunku. Znajdziecie tu zarówno bujające hity z klimatów rapu, funky, r’n’b czy popu – a także elektroniczne propozycje w klimatach dobrego house’owego grania. Przede wszystkim ma być melodyjnie, pod nóżką i z pozytywnym nastawieniem. Miejskie brzmienia znane z najlepszych klubów przenosimy do wyjątkowych murów Klubu Stara Przepompownia, byście mogli miło spędzić czas podczas imprez sygnowanych logiem City Vibes > Rytm Miasta.

Tym razem proponujemy Wam muzyczną mieszankę wybuchową od artystów, którym granie w popularnych klubach nie jest obce. Na scenie pojawią się dwaj dżentelmenie – DJ Asca oraz DJ Kuart. Obu mogliście już spotkać podczas wielu imprez w Klubie Stara Przepompownia. Teraz Panowie łączą siły i zapraszają na sobotnie party.

Weekend to powrót wakacyjnej pogody więc sporo smakowitości szykujemy w letniej strefie chilloutu – w ogródku przed Klubem Stara Przepompownia. Dodatkowo już uzupełniamy gitarowy bar, który będzie gotów na Wasze przybycie. Weekend zapowiada się bardzo ciekawie – spędźmy go razem. Spędźmy go w Klubie Stara Przepompownia.

Sobota, 20. Lipca 2019
Start: 21:00
Bilety: 20ZŁ / VIP 30ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia