Wszystko

Prosto z Przepompowni
23 lipiec 2019

Swee pres. Matthew Clarck

W piątek odpalamy kolejny w te wakacje wieczór z muzyką house. Weekend rozpoczniemy od przyjemnego, klubowego grania – tym razem gwiazdą wieczoru będzie Matthew Clarck, którego możecie kojarzyć już z imprez w naszym klubie. Ponadto na supporcie pojawi się McCarpney, a cała noc pełna będzie muzycznych – i nie tylko – niespodzianek. Zapraszamy na Swee!

Już w najbliższy piątek, podczas kolejnej edycji Swee., będziecie mogli bawić się przy muzyce granej dla Was przez rezydenta poznańskich klubów. Promotora, muzyka, DJa. Panie i Panowie – przed Wami Matthew Clarck. Ta postać, to nie przypadkowa osoba na klubowej mapie Polski. Współpracuje z kilkunastoma klubami, promuje wiele imprezowych cykli, a ponadto możecie go usłyszeć w radiowych audycjach. Człowiek-instytucja jeśli chodzi o prawdziwie klubowe, imprezowe podejście do sprawy. Matthew Clarck był m.in. jednym z oficjalnych DJów podczas Mistrzostw Europy 2012, był ambasadorem takich marek jak NIXON czy URBANEARS, a także współtworzył projekt Łowcy z marką Jagermeister.

To zaledwie część jego bogatego CV imprezowego. Artysta pracuje również nad swoim wydawnictwem, równocześnie organizując cykliczne projekty imprez oraz rozkręcając najlepsze klubowe balangi. Do tego aktywny jest również na wielu innych polach. Teraz o jego umiejętnościach muzycznych będziecie mogli przekonać się ponownie w Klubie Stara Przepompownia!

Support zapewni McCarpney, który od pewnego czasu coraz częściej gości ze swoimi setami na naszej scenie. Jak zwykle zaprasza Was na starannie wyselekcjonowane dźwięki, będące dobrym otwarciem imprezowego weekendu w murach Klubu Stara Przepompownia. Jak już mogliście się przyzwyczaić podczas minionych odsłon projektu Swee – jego granie również przepełnione jest pozytywnym brzmieniem house.

Cały czas zapraszamy Was do odwiedzin w letnim ogródku Klubu Stara Przepompownia, który jest świetną strefą  chilloutu. Wiele smakowitości znajdziecie tradycyjnie za gitarowym barem. Zachęcamy do skosztowania propozycji naszych barmanów. No i oczywiście liczymy na Was na parkiecie – dobra zabawa bez roztańczonej publiczności nie może się udać 😉

Dla Pań po raz kolejny szykujemy Happy Hour – do 23:00 wstęp FREE!!!

Odpalamy tradycyjnie o 21:00. Do zobaczenia w piątek! W rytmie house!

Piątek, 26. Lipca 2019
Start: 21:00
Bilety: 15 PLN /  Do godz. 23.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia