Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 kwiecień 2017

Co nowego w Klubie Stara Przepompownia?

Za nami świąteczne imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Zagrali znani Wam już dobrze rezydenci naszego klubu. Byli także zupełnie nowi goście. Nie zabrakło sporej dawki hitów i uśmiechu. Po raz pierwszy mogliście też zobaczyć nasz nowy, letni ogród, który będzie towarzyszył imprezom w Starej Przepompowni przez najbliższe miesiące.

W minione święta bawiliśmy się w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Sobota była miłym spotkaniem przy gitarowym barze w Klubie Stara Przepompownia. Przed świąteczno-imprezowym szaleństwem był czas na rozmowy z dawno niewidzianymi znajomymi. Goście klubu mogli odprężyć się i odpocząć. My z kolei już planowaliśmy dla Was niedzielne i poniedziałkowe atrakcje.

I tak w niedzielę wspólnie z ekipą Osterdam Records odpaliliśmy Osterdam Easter. Po raz kolejny świąteczna impreza odbyła się właśnie z naszą zaprzyjaźnioną ekipą – i znów bawiliśmy się świetnie! Spora dawka dobrej muzyki i masa uśmiechniętych imprezowiczów. Klub Stara Przepompownia uwielbia takie zestawienie!

Koniec naszej świątecznej trylogii nastąpił w poniedziałek. Rezydenci Starej Przepompowni postanowili dobrze nastroić Was przed kolejnym pracowitym tygodniem – i tak Lany Poniedziałek był muzyczną mieszanką żegnającą okres świąteczny, a zapowiadający to co już wkrótce u nas znajdziecie.

……………………………………………………………………………

Letni ogród Klubu Stara Przepompownia czeka na Wasze odwiedziny. Będzie grillowanie, będzie strefa chillu, a także wiele innych atrakcji o których będziemy Was informować. Nie byliście jeszcze w nowej strefie naszego klubu? Trzy okazje już za pasem!

Sprawdzajcie rozkład jazdy na najbliższe dni:

 

*Take Me To The Moon – Alexander de Roy, Mati, Mario Grand

Czwartek, 20 kwietnia, 21:00.

 

*Night Fever vol. 5 – Moc przebojów

Piątek, 21 kwietnia, 20:00.

 

*Wojtek Mazolewski „Chaos Pełen Idei – gościnnie John Porter i Vienio

Sobota, 22 kwietnia, 20:00.

 

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia