Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 czerwiec 2019

„Ćwiartka” z 90’s Party & House w ogródku

Klub Stara Przepompownia oraz gospodarz projektu 90’s Party – DJ Dylan – zapraszają serdecznie wszystkich miłośników muzyki z lat dziewięćdziesiątych na kolejną odsłonę kultowego projektu, który już po raz 25. porwie Was na parkiet i pozwoli cofnąć się o kilka dobrych lat. Przygotowaliśmy jak zwykle całą moc atrakcji, całą noc zabawy i całą plejadę gwiazd w naszej setliście. Odpalamy w sobotę o godzinie 21:00.

O 90’s Party nie trzeba mówić zbyt wiele. Przed nami już kolejna edycja tej imprezy, a do tej pory każda kolejna to była prawdziwa petarda. Powrót do największych klasyków ostatniej dekady XX wieku, szaleństwo na parkiecie i poza nim. Kręcący to wszystko z wielką mocą DJ Dylan – właśnie tak wyglądają imprezy 90’s Party w Klubie Stara Przepompownia! Kto był – tego zachęcać nie trzeba, kogo zabrakło – ten koniecznie musi nadrobić! Zabierajcie znajomych, dziewczynę, chłopaka, siostrę i brata. Powrót do czasów pierwszych imprez z młodości gwarantowany. Dobra zabawa? Na 100%!!! Czekamy na Was już w sobotę.

Nie zabraknie evergreenów, nie zabraknie królów popu czy rapowych sznytów oraz rockowych klasyków. Będzie klubowa podróż do przeszłości, a także lovesongi przy których będziecie mogli sobie przypomnieć Wasze szkolne romanse sprzed lat! Lata ‘90 minionego wieku to nie tylko era Vivy czy MTV, pierwszych jeansów i gum balonowych. To też kopalnia wielu młodzieńczych wspomnień.

Nasz mały jubileusz – w końcu to już ćwiartka z „najtisami” – będzie okraszony również dodatkowymi atrakcjami. W letnim ogródku zapraszamy na chilloutowe brzmienie house i tech-house które zaserwuje rezydent Klubu Stara Przepompownia – Dr High.

Sobota, 29. Czerwca 2019
Start: 21:00

Bilety :
Normalne – 20 PLN

VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Ogródek KSP – FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia