Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 czerwiec 2019

DANCE Party po raz dziesiąty!

Nasz klub dopiero co skończył świętować swoje trzecie urodziny, a przed nami już kolejny jubileusz! W piątek po raz dziesiąty będziemy mogli bawić się na imprezie z cyklu DANCE Party. Jak już pewnie dobrze wiecie, to zwiastuje szalony mix hitów z myślą o zabawie na parkiecie w rytm różnorodnej muzyki. Nie może Was zabraknąć.

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów Klubu Stara Przepompownia, a także wyjątkowych gości specjalnych. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz dziesiąty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Tym razem o oprawę tej nocy zadba dobrze znany bywalcom Starej Przepompowni – Pan Muszka, a wraz z nim nasz gość specjalny – Rafaello.

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

Chwile wytchnienia znajdziecie również w naszym letnim ogródku do którego często chętnie zaglądacie w ostatnich tygodniach. Tam wyjątkowa strefa chilloutu i zawsze pozytywna atmosfera.

Piątek, 28. Czerwca 2019

Bilety: 10 PLN / DO GODZ. 23.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl