Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 czerwiec 2020

Długi weekend „po naszemu”. Zobacz plan na najbliższe dni!

Klub Stara Przepompownia zaprasza Was na przedłużony weekend. Sporo będzie działo się na naszej Letniej Scenie. Mamy przygotowanych kilka niespodzianek i oczywiście – o czym pewnie dobrze już wiecie – pierwszy koncert w „nowej rzeczywistości” z grupą Happysad w roli głównej!

ŚRODA, 10. CZERWCA – SCENA LETNIA: 90’S PARTY BY DYLAN VOL. 32

Skoro weekend będzie dłuższy a czwartek będzie wolny… to w środę czas na imprezę! Wracamy do największych hitów lat 90 wspólnie z Dylanem. Odpalamy więc muzyczną podróż do przeszłości i ruszymy w tany. Pamiętamy cały czas o zachowaniu środków bezpieczeństwa – bawimy się w naszym ogródku dbając o przestrzeganie reżimu sanitarno-epidemiologicznego.

Oczywiście cały czas możecie spróbować najlepszych dań z menu restauracji Trzy Światy.

  • Start: 21:00
  • Wstęp: FREE

PIĄTEK, 12. CZERWCA – SCENA LETNIA: HAPPYSAD

W piątek w końcu będzie koncertowo! Tęskniliśmy za tym, tęskniliśmy za najlepszą muzyką na żywo. Na naszej scenie jednak znów wybrzmią instrumenty i wokal. W roli głównej zespół Happysad. Wszystko to na Scenie Letniej przed Klubem Stara Przepompownia, z dbałością o nasze i wasze bezpieczeństwo.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek i będziemy mogli już wkrótce robić więcej wydarzeń koncertowym. Trzymajcie kciuki i obserwujcie nas uważnie – będzie się działo!

  • Start: 18:00
  • Planowany początek koncertu: 19:00
  • Wstęp: SOLD OUT

SOBOTA, 13. CZERWCA – SCENA LETNIA: FIESTA LATINA VOL. 5 BY KRIS

W sobotę wracamy do latynoskich rytmów! To rytmy za którymi wzdycha niemal każdy bywalec Klubu Stara Przepompownia. Skoro idzie lato, to nie mogło być inaczej – pierwszy weekend ze Sceną Letnią zakończymy właśnie gorącymi rytmami. Z kim się widzimy?

Kolejny raz przypominamy o pysznych propozycjach Trzech Światów i naszych orzeźwiających drinkach. Ruszmy wspólnie do zabawy – bezpiecznie, z uśmiechem i nadzieją!

  • Start: 21:00
  • Wstęp: 25 PLN

Wszystkie imprezy główne odbywają się w ogródku Klubu Stara Przepompownia. Nasza Scena Letnia spełnia rygorystyczne wymogi i będzie przygotowana na waszą wizytę. Prosimy przestrzegać zasad i życzymy dobrej zabawy!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia