Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 czerwiec 2017

Fisz Emade Tworzywo – koncertowy prezent urodzinowy!

Jak już pewnie dobrze wiecie, w tym tygodniu świętujemy swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji nie mogło zabraknąć koncertowej bomby w Klubie Stara Przepompownia. Na naszej scenie wystąpią Fisz i Emade. Artyści znani są szerokiej publiczności, nie zamykają się na muzyczne gatunki i tworzą konkretne rzeczy od wielu lat. Świętujcie razem z Nami te urodziny już w najbliższą sobotę!

Głównymi postaciami muzycznego projektu Fisz Emade Tworzywo, są bracia Waglewscy. Producent oraz instrumentalista – Piotr Emade Waglewski i wokalista, a także raper – Bartosz „Fisz” Waglewski. Artyści muzykę mają we krwi, w końcu ich ojcem jest legenda polskiej muzyki i lider formacji Voo Voo – Wojciech Waglewski.

Fisz, zyskał uznanie fanów, głównie hip-hopu, albumem „Polepione Dźwięki” z 2000 roku. Właśnie na tej płycie można znaleźć takie klasyki polskiego rapu jak „Czerwona Sukienka”, „Polepiony” czy „Bla bla bla”. Przez większość kariery związany był z wytwórnią Asfalt Records. Jego styl zawsze był nietuzinkowy i wyróżniał go na polskiej scenie.

Emade, produkował muzykę dla wielu cenionych artystów z polskiej, rapowej sceny. Ma na swoim koncie również album producencki. Jest współautorem m.in. projektu POE (Projekt Ostry Emade), wyprodukował również album „Czasoprzestrzeń”, który współtworzył z Hadesem i DJem Kebsem.

Bracia Waglewscy wspólnie stworzyli projekt Tworzywo Sztuczne, znany także jako Fisz Emade jako Tworzywo Sztuczne oraz Fisz Emade Tworzywo. Brali również udział w nagraniu albumów pod szyldem Kim Nowak (razem z Michałem Sobolewskim). Z kolei wspólnie z Wojciechem Waglewskim wydali płyty „Męska muzyka” oraz „Matka, Syn, Bóg”.

Ich muzyczne światy są ze sobą związane przez całą karierę – świetnym przeżyciem będzie usłyszenie ich wspólnie na scenie w Klubie Stara Przepompownia!!! Tym bardziej, że to co możecie usłyszeć na płytach – to nawet nie połowa wrażeń, jakie dostarczają występy na żywo całego zespołu. My będziemy pod sceną. Was również nie może tam zabraknąć.

Bilety możecie kupić on-line pod tym adresem: https://www.bilety24.pl/koncert/fisz-emade-tworzywo-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-32583?id=159557

UWAGA!!! Wpisując kod rabatowy: fiszemade2406 – zgarniecie 30% zniżki na wejściówki. Taki prezent dla Was, na nasze urodziny 😉

Ceny biletów w regularnej sprzedaży:

Normalny: 50/60ZŁ
VIP: 85/90ZŁ
(Bilet VIP to dostęp do strefy VIP na antresoli z cateringiem przez całą noc – ilość biletów ograniczona)
(Bilety nie są równoznaczne z rezerwacją stolika. Rezerwacji stolika dokonujemy osobno na podanych poniżej stronach)

 

Sobota, 24 czerwca, start 21:00

Planowany początek koncertu 22:30

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia