Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 grudzień 2017

FutureNet Pole Dance Championship w Starej Przepompowni

W sobotę znów Was zaskoczymy. Tym razem połączenie sportowej rywalizacji i zmysłowego piękna będzie motywem przewodnim sobotnich wydarzeń w Klubie Stara Przepompownia. Zapraszamy bardzo serdecznie na Mistrzostwa Wielkopolski Pole Dance 2017. Na początek zmagania zawodniczek, a już wieczorem afterparty w klubowych klimatach.

Jeśli gościliście na cyklicznym wydarzeniu Sensual Night, to dobrze wiecie jak widowiskowe i urzekające potrafią być pokazy Pole Dance. Tym razem poza doznaniami estetycznymi dojdzie również element rywalizacji podczas FutureNet Pole Dance Championship. Zawodniczki rywalizować będą w dwóch kategoriach – średnio-zaawansowanej oraz zaawansowanej.

Choreografię i poziom wykonania oceniać będzie jury, którego przewodniczącą jest Berenika Nienadowska. Utalentowana i utytułowana zawodniczka, która ma na swoim koncie szereg sukcesów odniesionych w Polsce i za granicą. Pod czujnym okiem Bereniki, a także pozostałych jurorek, będzie toczyła się walka o tytuł Mistrzyni Wielkopolski 2017. Po raz pierwszy takie zmagania! Po raz pierwszy w Klubie Stara Przepompownia!

Początek zawodów o godzinie 12:00. Planowany finał zmagań o 16:00.

Bilety na zawody: 50/100 PLN

……………………………………………………….

Z kolei gdy emocje opadną, a każdy nabierze sił na trochę zabawy na parkiecie – zapraszamy na wieczorne afterparty po zawodach. Wieczór przy pląsach w rytm rozrywkowej i energetycznej muzyki zapewnią rezydenci Klubu Stara Przepompownia – DJ Czapa oraz Pan Muszka.

Takie połączenie, to gwarancja udanej soboty w imprezowym stylu. Nie zastanawiajcie się więc długo i już teraz planujcie sobie sobotę w Starej Przepompowni!

Początek afterparty o godzinie 21:00. Planowany koniec? Kiedy zabraknie sił do tańca!

Bilety na imprezę: 25/35 PLN

!!!Zapraszamy serdecznie na FutureNet Pole Dance Championship!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia