Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 grudzień 2017

Piątek z cyklem Swee – gościnnie Groovefore

W najbliższy piątek zapraszamy na kolejną odsłonę muzycznego cyklu Swee. To propozycja dla każdego wielbiciela muzyki house, przyjemnego klubowego grania i zabawy na parkiecie. Za każdym razem na imprezę zapraszamy gościa specjalnego – i nie inaczej będzie tym razem. Podczas najbliższej edycji Swee odwiedzi nas duet Groovefore. Startujemy w najbliższy piątek!

Groovefore, to polski duet DJ’sko producencki muzyki housowej, który tworzą Tom Forester & Deeprule. Ich autorskie produkcje wydawane są w takich światowych markach jak Hed Kandi, Hotfingers, Zulu czy Housession, a ich remiksy grają m.in. liderzy klubowego brzmienia na świecie tacy jak DJ Tiesto czy Bob Sinclar. Produkcje duetu Groovefore możecie znaleźć m.in. na kompilacjach takich jak La Troya Amnesia Ibiza, Hed Kandi Miami, Hed Kandi Ibiza. Artyści współpracują z czołówką polskiej sceny klubowej, a ich imprezowe sety rozgrzewały parkiet w najciekawszych miejscówkach w całym kraju.

W Klubie Stara Przepompownia muzycy wystąpią w formie live-actu, który pokaże pełen zakres scenicznych umiejętności jaki posiadają Tom Forester oraz Deeprule. Starannie wyselekcjonowane dźwięki, muzyczny smak i wyjątkowe brzmienie – tym zachwycą Was podczas imprezy w najbliższy piątek. Jeśli jesteście wielbicielami takiej formy muzycznej sztuki, to z pewnością nie trzeba Was zachęcać do wizyty w Starej Przepompowni.

Supportem podczas tej odsłony cyklu Swee będzie rezydent Klubu Stara Przepompownia – Dr High. Możecie go kojarzyć m.in. z imprez organizowanych przez kultową ekipę Avangarda, jak i z wielu innych imprez – zarówno w naszym klubie, jak i w całym regionie. Startujemy w piątek, o godzinie 21:00!

Bilety :
Normalne – 10 PLN
VIP (Antresola) – 20 PLN (dla osób powyżej 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia