Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 sierpień 2020

Gorący weekend w Przepompowni

Ufff jak gorąco… ostatnie dni to lato w pełni, a w naszym klubie nadal sporo działania! Nie zwalniamy tempa i zapraszamy na kolejne imprezy w Klubie Stara Przepompownia. W piątek znów pofruniemy w rytmach house a sobota to muzyczny powrót do przeszłości. Zobaczcie co szykujemy dla Was na najbliższy weekend.

PIĄTEK, 14.08 – SCENA LETNIA: JUST HOUSE

Otwarcie weekendu to muzyka house. Za oknami prawdziwe lato od kilku dni a więc nie powinno dziwić, że rozkręcimy naszą Scenę Letnią! Ogródek przed Klubem Stara Przepompownia będzie pełen przyjemnych rytmów. Chillout, miejsce do złapania oddechu, parkiet i zimne drinki – tego wszystkiego nie zabraknie podczas tej imprezy.

Wieczór poprowadzi duet miłośników rytmów house. Zagra dla Was rezydent Klubu Stara Przepompownia – McCarpney oraz gość specjalny tej odsłony Just House – LeLLE. Ten twórca w swoich setach potrafi przemycić rytmy deep house, vocal house czy nu disco. Będzie się działo! Szukajcie wakacyjnych promocji na barze, bawcie się dobrze przy muzyce i korzystajcie z ciepłych dni i wieczorów w Klubie Stara Przepompownia.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 15 PLN / Do 23:00 Ladies FREE!!!

SOBOTA, 15.08 – BACK TO THE 00’S VOL. 14

Na sobotę szykujemy jeden z naszym stałych punktów programu, a więc muzyczny powrót do hitów z początku XXI wieku z domieszką najlepszych remixów i nowszych hitów. Będzie się działo – muzycznie wieczór poprowadzi nasz rezydent – DJ kRis.

Tradycyjnie szykujemy dla Was wakacyjne promocje, odpalamy po raz kolejny ogródek przed Klubem Stara Przepompownia gdzie sobotni odpoczynek smakuje najlepiej. Będą niespodzianki, które pozwolą Wam zapomnieć o trudach całego tygodnia. Jeśli szukacie planów na najlepszą imprezę… to już ją znaleźliście!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

Klub Stara Przepompownia zachęca do dobrego i bezpiecznego imprezowania. Pamiętajcie o zachowaniu zasad rygoru sanitarnego. Prosimy przestrzegać regulaminu imprez i stosować się do wskazówek obsługi.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia