Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 marzec 2022

Grubson wraca do Starej Przepompowni! GDZIE JESTEŚ(MY) TOUR

Lubimy powroty do normalności, lubimy powroty do pięknej pogody… a ponad wszystko lubimy powroty Waszych ulubionych artystów do Klubu Stara Przepompownia! Jednymi z najlepiej przyjmowanych przez Was występów, były zawsze koncerty Grubsona. Dlatego mamy dobrą informację, bowiem Grubson powraca na naszą scenę już w kwietniu!

Trasa koncertowa GDZIE JESTEŚ(MY)TOUR to promocyjna podróż z materiał z płyty AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE. Tym razem Grubson, który znany jest ze swojej energii, pasji i hektolitrów potu wylanych na scenie, zabiera nas w osobistą podróż do początków muzycznej kariery, która rozrosła się na ogólnopolską skalę. Wyjątkowe aranżacje czy oprawa wizualna to zaledwie część tego, co Grubson przygotował dla swoich fanów, przy okazji najnowszej trasy.

Choć GDZE JESTEŚ(MY) TOUR to coś zupełnie wyjątkowego i nowego, to jednocześnie nadal ma wysoko zakorzenione, energetyczne podejście do grania koncertów przez Grubsona. Fani artysty mogą spodziewać się zatem czegoś kompletnie innego, przy równoczesnym zachowaniu największych, koncertowych atutów muzyka. Brzmi intrygująco? Uwierzcie, że brzmi jeszcze lepiej.

Płyta AKUSTYCZNIE(NIE)ZUPEŁNIE to piąty album studyjny w solowym dorobku Grubsona. Krążek trafił na rynek w listopadzie 2020 roku. Płyta powstała we współpracy z Jakubem Mitorajem, muzykiem i kompozytorem. Muzyczna warstwa tego projektu to akustyczno-elektroniczna podróż dźwiękowa, okraszona wokalem i tekstami Grubsona.

Artysta w swoich tekstach porusza sprawy społeczne, osobiste przemyślenia i opowieści o ludziach. Skupiając się przy w tym wszystkim na opisach relacji i człowieczeństwa w świecie szybkiego życia, zdominowanym przez nowoczesne technologie.

Poza utworami ze swojego najnowszego albumu, Grubson zaprezentuje także największe przeboje, które nie raz porywały już publiczność do świetnej zabawy. Również publiczność Klubu Stara Przepompownia, gdzie na żywo Grubson wystąpił już nie jeden raz.

Nie pozostaje nam zatem nic więcej, jak zaprosić Was na wspólne przeżywanie tego energetycznego i wyjątkowego koncertu. Gdzieś pod sceną… wszyscy razem spotkamy się!

Piątek, 8 kwietnia 2022

Otwarcie klubu: 19:00

Początek koncertu: 20:00

Bilety można kupić TUTAJ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. 600 583 353