Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 październik 2016

Halloween z Avangardą

W poniedziałek ostatni dzień października czyli impreza halloweenowa. U nas w noc duchów i potworów znajdziecie najlepsze muzyczne perełki w klimacie house i techno oraz sporo dodatkowych atrakcji. Panie i Panowie Klub Stara Przepompownia zaprasza na Danse Macabre – Avangarda. Muzyka i Sztuka.

O oprawę muzyczną całego wydarzenia zadbają Dr High oraz MBrass. Możecie być pewni, że dwójka Avangardowych twórców wyselekcjonowała na ten wieczór i noc sporą dawkę najwyższej jakości brzmień. Kto z Was miał okazję bawić się już na imprezach, które napędzali swoimi setami ten wie, że będzie moc! To oczywiście oznacza, że w dobrym tonie będzie taneczne nastawienie. Mile widziane także halloweenowe przebrania. Jeśli zdecydujecie się na imprezowanie w tematycznym stroju to możecie zgarnąć specjalny Welcome Drink Avangardy.

Jednak wyjątkowo poniedziałkowa noc to nie tylko muzyka i szaleństwo na parkiecie. Przygotowaliśmy dla Was o wiele więcej! Możecie spodziewać się projekcji upiornego i strasznego kina, które w połączeniu z mrocznych wystrojem klubu spowoduje, że na Waszym ciele pojawią się ciarki, a wasze wnętrze opęta duch imprezowej ekscytacji… Chociaż na to ostatnie zapewne każdy czeka 😉

Ponadto własną interpretację tańca śmierci zaprezentują na naszej scenie grupy: Ekipa z Szama (Poznań) i przyjaciele, Ekipa „Nieważne”, „Za trzy dobra śmierć”, Patrycja, Zosia i Weronika, “Kontrasty”.

Jesteście gotowi na upiorną imprezę? Nie straszne Wam taneczne uniesienia w środku nocy? Macie ochotę na mrożące krew w żyłach wspomnienia z Klubu Stara Przepompownia? Wpadajcie do nas w poniedziałek 31 października od godziny 20:00!

Bilety: 15/20 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
facebook.com/klubstaraprzepompownia