Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 listopad 2016

Wojtek Mazolewski Quintet już w sobotę!

Po świetnym i energetycznym koncercie jaki Wojtek Mazolewski zagrał z grupą Pink Freud czas na powrót do Klubu Stara Przepompownia. Tym razem muzyk wraca z projektem Wojtek Mazolewski Quintet. Możecie oczekiwać brzmienia bardziej klasycznego niż w przypadku poprzedniej wizyty, jednak nadal będzie to pełna autorskiego eksperymentowania dawka najlepszej muzyki.

Zespół Wojtek Mazolewski Quintet do Starej Przepompowni przyjedzie w ramach trasy koncertowej „Polka Remixed”. Trasa kwintetu to 10 koncertów w 6 krajach. Na początek grupa zagra właśnie w naszym klubie! W trakcie koncertu będzie można usłyszeć interpretacje utworów z płyt „Polka” oraz „Polka Remixed”. Zarówno oryginalne jak i zremiksowane nagrania na żywo pozwolą przenieść się w magiczne miejsce, które swoimi dźwiękami stworzą fanom członkowie formacji. Cała trasa, w tym oczywiście premierowy koncert w Ostrowie Wielkopolskim, to zupełnie nowa jakość na polskiej muzycznej scenie.

Kto miał przyjemność być w Klubie Stara Przepompownia na koncercie grupy Pink Freud ten wie, że Wojtek Mazolewski to przede wszystkim emocje i energia, która wylewa się ze sceny – taka forma ekspresji zapewni niezapomniany wieczór pełen dobrej muzyki.

Złota Płyta jaką grupa otrzymała za album „Polka” oraz lista artystów zaangażowanych w produkcję „Polka Remixed” potwierdzają, że obecnie Wojtek Mazolewski Quintet to absolutny, ścisły TOP polskiej jazzowej sceny. Nowatorskie podejście i brak kompromisów powodują, że każde pojawienie się zespołu na scenie to zjawisko wyjątkowe i niepodrabialne. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia już teraz rezerwujcie czas na sobotni wieczór. Zapraszamy od godziny 20:00.

Bilety: 35/45ZŁ | VIP 45/60ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia