Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 listopad 2016

Hip-Hopowy wieczór z pompą – DJ Decks Mixtape już w najbliższy piątek!

Już w najbliższy piątek w Klubie Stara Przepompownia kolejna dawka rapowych klasyków. Na scenie legenda polskiej hip-hopowej sceny, twórca wielu niezapomnianych hitów i człowiek mający ogromny szacunek wśród fanów i twórców rapu w Polsce – DJ Decks! Poza tym na scenie niezawodna ekipa Rap Made Me Do It.

DJ Decks to persona której nikomu przedstawiać nie trzeba. DJ, producent, propagator kultury hip-hop, a przy tym sportowiec i pasjonat dobrej muzyki. Człowiek instytucja, który już od lat 90 aktywnie działa na polskiej rapowej scenie. Współpracował z czołowymi raperami w kraju m.in. przy tworzeniu kultowej serii mixtapów. Przez wiele lat DJ Decks współtworzył skład Slums Attack, a jego produkcje można było usłyszeć również na albumach innych twórców. Pochodzący z Poznania artysta jest laureatem Fryderyka za album „Na Legalu?” stworzony w ramach działalności zespołu Slums Attack. Wielokrotnie wyróżniany był także za swoje producenckie i DJskie umiejętności m.in. przez Poznanskirap.com. Jednak przede wszystkim doceniany jest przez publiczność i od lat niezmiennie uważany jest za jednego z czołowych graczy w kraju.

Na początku września bieżącego roku na półki sklepowe trafiło najnowsze wydawnictwo DJa Decksa pt. „Mixtape 5”. Na albumie gościnnie pojawili się Paluch, Cira, Poszwix, Bezczel, Obywatel MC, Brahu, RDW, Małach/Rufuz, Koras, Fu, Juras, Pono, Kuba Knap, Stasiak, Ten Typ Mes, KęKę, Lukasyno, Kali, Ero, Kosi, Ry23, Śliwa, Gandzior, VNM, Kaczor, Oxon, Słoń, Sarius, Pyskaty, Sokół, Pih, O.S.T.R. i Kroolik Underwood. Płyta dotarła do drugiego miejsca listy OLiS, a samego DJa Decksa chwalił m.in. legendarny Fat Joe.

W akcji artystę zobaczycie już w piątek w Klubie Stara Przepompownia. Na scenie także niezawodna ekipa Rap Made Me Do It, czyli DJskie trio – Ysiu, Grześ oraz Czapa. Ponadto na perkusji zaprezentuje się Yohi. Możecie być pewni, że nie zabraknie najlepszych kawałków. Od oldschoolu po gorące nowe hity. Wpadajcie w piątek od 20:00!

11 Listopada 2016
Start: 20:00
Bilety: 15/20 PLN
Adres: Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska 78

Rezerwacja stolików:
www.staraprzepompownia.pl