Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 czerwiec 2018

Jan Ptaszyn Wróblewski Sekstet – II Urodziny Starej Przepompowni

Zapraszamy Państwa serdecznie na ostatni dzień drugich urodzin Klubu Stara Przepompownia. Upłynie on pod znakiem jazzu w najlepszym wydaniu. Na naszej scenie zagra Jan Ptaszyn Wróblewski Sekstet. To nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli dobrej muzyki. Zespół, na którego czele stoi legenda polskiego jazzu – mistrz Ptaszyn Wróblewski, pozwoli wszystkim na spędzenie wyjątkowego popołudnia przepełnionego niepowtarzalnym klimatem. To wszystko w najbliższą niedzielę – 24. czerwca.

Zespół Jan Ptaszyn Wróblewski wystąpi na scenie Klubu Stara Przepompownia w składzie:

Jan Ptaszyn Wróblewski – saksofon tenorowy
Henryk Miśkiewicz – saksofon altowy
Robert Majewski – trąbka
Wojciech Niedziela – fortepian
Michał Kapczuk – kontrabas
Marcin Jahr – perkusja

W trakcie swojej bogatej muzycznej kariery jeden z najlepszych polskich jazzmanów współtworzył takie formacje jak m.in. Jazz Believers, Polish Jazz Quartet, Extra Ball, Kwartet Ptaszyna Wróblewskiego czy Made In Poland.

Artysta grał niemal na każdym kontynencie, wielokrotnie występował na scenie w Stanach Zjednoczonych, jest laureatem Złotego Fryderyka czy Paszportu „Polityki”. Z pewnością nikt, komu bliski jest jazz, nie przeszedł obojętnie obok dorobku i wagi twórczości Jana Ptaszyna Wróblewskiego dla rodzimej – i nie tylko – sceny jazzowej.

Mamy zaszczyt zaprosić państwa na drugi występ tego muzyka w Klubie Stara Przepompownia.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Z Inicjatywą!”.

Otwarcie klubu: 16:00

Początek koncertu: 17:30

Bilety:

Bilety: 30zł / 40zł / 50zł
Bilety on-line: https://www.bilety24.pl/koncert/jan-ptaszyn-wroblewski-sekstet-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-41702?id=200946

…………………….

Po muzycznej uczcie zapraszamy na ucztę sportową. Na dużym ekranie będziecie mogli obejrzeć kolejny mecz Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Tym razem rywalami biało-czerwonych będzie Kolumbia.

Początek meczu: 20:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia