Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 styczeń 2018

Jubileuszowa edycja 90s Party w najbliższą sobotę! Okrągła dycha!

Upłynęło trochę czasu od ostatniej edycji naszego flagowego cyklu imprezowego. Wiemy doskonale, że nie mogliście się doczekać na kolejną dawkę najlepszych hitów z ostatniej dekady minionego tysiąclecia. Jeśli jesteście głodni kultowych kawałków z lat dziewięćdziesiątych, to mamy dla Was świetną wiadomość. W sobotę po raz dziesiąty odpalamy 90s Party by Dylan w Klubie Stara Przepompownia.

No więc jak? Są tu głodni wrażeń imprezowicze? Apetyt rośnie w miarę jedzenia – zatem podczas jubileuszu muzyczny stół powinien być pełen wykwintnych dań. I będzie! Największe hity z Waszej młodości, z czasów kolorowych klipów na MTV, szału na jeansowe spodnie i balonowe gumy. Wracamy do czasów kultowych seriali i niezapomnianych gier, a przede wszystkim do lat najlepszych imprez i świetnej muzyki, która idealnie pasuje do zabawy! To wszystko już po raz 10. zaserwuje prosto ze sceny Klubu Stara Przepompownia niezawodny DJ Dylan.

Pierwsza edycja naszego 90s Party odbyła się 29. Października 2016 roku. Od tego czasu już dziewięciokrotnie cofaliśmy się w czasie, by wspólnie bawić się w rytm hitów takich artystów jak m.in. Backstreet Boys, DJ Tonka, Vengaboys, Dr Alban, Snap! i wielu, wielu innych. Każda edycja przynosiła noś nowego, na każdej był ogień – czasem nawet dosłownie. Były edycje specjalne – jak np. Andrzejkowa odsłona cyklu. Były też odsłony, które zapowiadały się zwyczajnie – a kończyliśmy je bladym świtem z przekonaniem, że dla takich imprez warto było odpalić kolejną odsłonę „dziewięćdziesiątek”. Tym razem okazja do rozniesienia klubu jest wyjątkowa. W końcu stuknie nam okrągła dyszka!

Z kim się widzimy? Kto świętuje z nami jubileusz? Kto rozgrzewa z Dylanem parkiet do czerwoności?

Startujemy już w sobotę – 27. Stycznia o godzinie 21:00

Bilety:

Normalny – 15

VIP – 25

 

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia