Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 kwiecień 2018

Jubileuszowe Latino Fever już w sobotę! Będzie gorąco ;)

Będziemy moooocno świętować! Czas na okrągłą, dziesiątą odsłonę najbardziej gorącego i roztańczonego cyklu w Klubie Stara Przepompownia. Już w sobotę odpalamy Latino Fever vol. 10! Lubiany i często odwiedzany przez Was epizodyczny element naszej działalności doczekał się swojego jubileuszu, a z tej okazji nie może zabraknąć wielu atrakcji. Przekonajcie się sami jakie niespodzianki szykujemy dla Was z tego powodu. Koniecznie musicie być razem z nami!

Doskonale pamiętamy pierwszą odsłonę Latino Fever w Starej Przepompowni. Nasze najśmielsze oczekiwania przeszło, że tak wiele osób spragnionych jest gorących rytmów, południowego temperamentu i szalonej zabawy. Od tego czasu wiedzieliśmy, że każda kolejna odsłona będzie wyzwaniem by przebić to, co udało nam się do tej pory zaproponować. Podczas każdej edycji staramy się przygotować dla Was pokazy tańca, krótką naukę kroków oraz przede wszystkim – latynoskie rytmy płynące z głośników i porywające Was na parkiet.

Podczas okrągłej dyszki za sterami ponownie stanie gospodarz cyklu – nasz niezastąpiony rezydent – DJ kRis. Jak zawsze starannie wyselekcjonował dla Was najlepsze perełki przy których wprost odpłyniecie tańcząc salsę, bachatę i inne znane Wam już dobrze klimaty latino. Czego jeszcze możecie spodziewać się w sobotę? Przez imprezę poprowadzą naszych gości: Michał Kijowski – tancerz, instruktor i organizator jednego z największych festiwali kubańskiej salsy w Polsce oraz Arkadiusz Giel – znany z ostrowskich zajęć salsy, stały gość i współprowadzący cykl Latino Fever, miłośnik tańca i animator.

Jak zwykle nie zabraknie pokazów tanecznych do salsy, nauki kroków salsy i rumby czy wspólnej zabawy z instruktorami. Szykuje się prawdziwa gorączka sobotniej nocy. Jesteście gotowi na urodziny naszej latynoskiej rodziny? Zabierajcie znajomych, rezerwujcie czas i ubierzcie wygodne buty do tańca! Nasz wybuchowy show urodzinowy zaczynamy w sobotę o godzinie 21:00! Poczujcie się jak na wakacjach w ciepłych krajach 😉

Zaprasza Klub Stara Przepompownia i miłośnicy latynoskich rytmów!

Sobota, 21 kwietnia

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia