Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 listopad 2017

Kalendarz wydarzeń na najbliższe dni – będzie się działo!

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, to spieszymy z naszym imprezowym rozkładem jazdy. Będziecie mogli wybrać dla siebie imprezy w różnych klimatach, a nawet samemu zdecydować o tym co będzie rozbrzmiewało w Klubie Stara Przepompownia. Dla każdego coś miłego. Pora więc usiąść wygodnie i sprawdzić co czeka nas w tym tygodniu… później już tylko przygotowania na weekendowego szaleństwa imprezowego!

………………………………….

PIĄTEK 10.11, START 21:00

DANCE PARTY VOL. 2

Propozycja dla wszystkich miłośników tanecznych hitów, a także dobrej zabawy na parkiecie w Klubie Stara Przepompownia. Jeśli lubicie takie cykle jak 90’s Party, Latino Fever, Prywatka czy Projekt Disco – to i tym razem będziecie czuli się jak ryba w wodzie podczas piątkowej imprezy. Odpalimy wielkie hity znane Wam od dobrej dekady, a nie zapomnimy również o najnowszych hitach z imprez i rozgłośni radiowych. Wszystko podane w pozytywnej atmosferze. Za muzycznymi sterami zasiądzie nasz niezawodny duet – Pan Muszka oraz DJ kRis. Spodziewajcie się naprawdę konkretnej dawki dobrej zabawy. Dla wszystkich Pań mamy niespodziankę – do 22:30 zapraszamy za FREE!!!

BILETY: 10/20 PLN

………………………………….

SOBOTA 11.11, START 21:00

TASTE THE MUSIC LABEL NIGHT

W całym kraju świętowanie, a my się do tego dołączamy w wyjątkowy dla Starej Przepompowni sposób. Czyli muzycznie i z przytupem. Po raz kolejny będziemy gościli u nas ekipę Taste The Music. Na scenie pojawią się John James, Tommy Gustav aka Groove Cocktail, Stevens oraz Asca. Nie zabraknie muzyki house, z której słyną nasi sobotni artyści, a także wokalnych popisów. Członkowie wytwórni TTM znani są z tego, że na równi z promowaniem wydawnictw traktują granie na żywo. Producenci, instrumentaliści oraz wokaliści – wszyscy oni tworzą house’ową rodzinę Taste The Music. To zwiastuje nam niezapomnianą noc przy dobrej muzyce.

BILETY: 15/25 PLN

………………………………….

NIEDZIELA 12.11, START 20:00

JAM SESSION/OPEN MIC NIGHT V. 6

Na zakończenie tygodnia – po raz szósty – zapraszamy wszystkich instrumentalistów, muzyków i wokalistów. Scenę oddajemy w Wasze ręce, a niech wspólne jamowanie przerodzi się w muzyczną ucztę! Ostatnim razem było naprawdę nieźle, więc pora podkręcić atmosferę i dać czadu na 200%. Jam Session/Opec Mic, to wydarzenie mające na celu promowanie twórców, którzy na co dzień nie mają gdzie lub z kim zagrać. Być może podczas jednej z takich imprez swoje początki znajdzie przyszła gwiazda światowych scen? Na to liczymy, i dlatego też zapraszamy. Widzimy się w niedzielę.

WSTĘP FREE

………………………………….

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia