Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 luty 2019

Latino Fever świętuje osiemnastkę!

Wpadajcie na wyjątkową odsłonę Latino Fever! Nasz roztańczony cykl prowadzony przez DJa kRisa właśnie będzie świętował swoją osiemnastkę! Do okrągłego jubileuszu już niewiele brakuje ale dobrze wiemy, że to właśnie wejście w pełnoletniość jest wyjątkową okazją do świętowania, a przecież hity w klimatach latino są idealnym motywem przewodnim na osiemnastkę!

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 18! Ten wyjątkowy jubileusz będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w Sali Kominkowej lub na naszej antresoli. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel, który po raz kolejny poprowadzi dla Was animacje oraz pokaże Wam tajniki kroków salsy. Tym razem – nieco jeszcze w klimacie Walentynek, a nieco pod trwający karnawał  – Arek przygotował dla Was coś wyjątkowego! Nauka kroku salsy dla Par, a ta rozpocznie się już o godzinie 21:30, a więc lepiej nie spóźnić się na sobotnią imprezę w Klubie Stara Przepompownia.

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
21:30-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – I pula 20 PLN / II pula 30 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl