Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 czerwiec 2017

Lato, drinki, imprezy – weekend w Przepompowni

Pogoda w ostatnim czasie nas rozpieszcza, a dla części z Was rozpoczął się okres wakacyjny. Inni z kolei będą chcieli weekendami złapać trochę luzu przed kolejnym tygodniem pracy. My jak zwykle wychodzimy do Was z porcją ciekawych wydarzeń na piątkową i sobotnią imprezę! Tym razem mamy zamiar tańczyć na parkiecie i chillować z drinkami w letnim ogrodzie Klubu Stara Przepompownia. Wpadacie do nas?

W piątkowy wieczór zapraszamy na siódmą odsłonę imprezy, podczas której poczujecie się jak gwiazdy rocka! Przed Wami – Party Like’a Rockstar!!! Tym razem pora na muzyczny pojedynek. Naprzeciwko siebie staną dwaj wyjadacze gramofonowych zagrywek, wielbiciele czarnych rytmów i mistrzowie porywania publiczności na parkiet. W lewym narożniku rezydent Klubu Stara Przepompownia, reprezentant ekipy Rap Made Me Do It – DJ Czapa. W narożniku prawym jego rywal, na co dzień rozkręcający imprezy we wrocławskim Wściekłym Psie, na kultowym pasażu Niepolda – DJ Kuart. Przyjdźcie i pomóżcie nam znaleźć odpowiedź na pytanie – który z chłopaków lepiej podrywa tłumy do wspólnej zabawy na parkiecie! Pomysłodawca cyklu – DJ Czapa, chcąc mieć fory u płci piękniejszej ma dla dam propozycję… Wszystkie PANIE do godziny 22:30 wchodzą za FREE!!!

Piątek, 30 czerwca 2017

Start: 21:00

Bilety: 10 PLN

……………………………………….

Drugi akt weekendowego, imprezowego cyklu w Klubie Stara Przepompownia, to także duet na scenie. Tym razem o prawdziwą gorączkę sobotniej nocy zadbają DJ Asca, a także Dylan. DJ Asca to reprezentant ekipy Taste The Music, pochodzący z Leszna i lubujący się w klubowych dźwiękach. Jego kompanem, podczas tego wieczoru, będzie znany z cyklu 90’s Party – Dylan. Muzyczna mieszanka, miks hitów i sporo szaleństwa! Panowie nie będą gorsi od swoich piątkowych kolegów i także do 22:30 otwierają wszystkim PANIOM drzwi do Klubu Stara Przepompownia za FREE!!! Ojj… będzie się działo w ten upalny, letni weekend. Kto bawi się z nami?

Sobota, 1 lipca 2017

Start: 21:00

Bilety: Normalny 15 PLN | VIP 20 PLN

ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIŁEGO WEEKENDU, UDANYCH WAKACJI – I ZAPRASZAMY DO KLUBU STARA PRZEPOMPOWNIA!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353