Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 lipiec 2017

Wakacyjny chillout w Klubie Stara Przepompownia

Wakacje, słońce, zimne drinki i dobra muzyka. Wcale nie musicie uciekać nad morze – to wszystko możecie znaleźć w Klubie Stara Przepompownia. Za nami kolejne imprezy, a chociaż momentami aura nie była zbyt wakacyjna, to w naszym klubie lato trwa przez cały rok. I nadal mamy w zanadrzu kilka ciekawych propozycji.

Piątek i sobota upłynęły nam w przyjemnej atmosferze, a tym razem o Wasz dobry nastrój w Klubie dbały DJ-skie duety. Pierwsza noc była kontynuacją cyklu imprezowego Party Like’a Rockstar. Zmierzyli się ze sobą DJ Czapa, a także DJ Kuart. Rywalizacja o miano lepszego, w porwaniu ludzi do szaleństwa na parkiecie, była rozgrzewającym wnętrze klubu pojedynkiem, w którym wygrali oczywiście goście Klubu Stara Przepompownia! Naszym zawodnikom taki wynik jak najbardziej odpowiada, a Stara Przepompownia po raz kolejny tętniła czarnymi rytmami w piątkową noc.

Sobotnią impreze uprzyjemnili nam Asca, a także Dylan. Znany z cyklu 90s Party – Dylan, a także jego kompan, przygotowali energetyczny i szalony mix kawałków, który przypadł do gustu bywalcom Klubu Stara Przepompownia. Kto był, ten wie – kogo zabrakło, musi żałować! Jednak nie martwcie się, wkrótce będziemy mieli dla Was kolejne okazje do nadrobienia nieobecności! W końcu Stara Przepompownia gra dla Was co tydzień.

W tym trwającym w Klubie Stara Przepompownia znajdziecie…

Czwartek:

Wpadajcie na kolejny Salsowy Praktis, a także barowy wieczór w miłej atmosferze. Nie zabraknie ciekawym propozycji od naszych barmanów. Start tanecznej propozycji o 19:00.

Piątek:

Impreza Swee pres. Tony Handle / Matt Bogucki / Longer. Przyjemna muzyka, szaleństwo na parkiecie i chillout po tygodniu pracy. Czego chcieć więcej? Start o 21:00.

Sobota:

Na początek coś dla fanów speedwaya – transmisja finału Drużynowego Pucharu Świata na żużlu z Leszna. Potem imprezowe uderzenie w latynoskich klimatach, czyli Latino Fever vol. 5! Zaczynamy sportową propozycją o 18:30.

Niedziela:

Na koniec tygodnia koncertowe zaproszenie. Stick and Bass Tour 2017. Coś dla wielbicieli dobrej muzyki, w przyjemnym wydaniu na żywo. Początek w niedzielę o godzinie 20:00.

ZAPRASZAMY!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia