Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 wrzesień 2020

Muzyczna końcówka lata #UStarej

Zapraszamy no kolejny weekend w Klubie Stara Przepompownia. Będzie to weekend obfitujący w wiele muzycznym wrażeń. Szykujemy dla Was sprawdzone propozycje a także nowości. Wpadajcie do nas i godnie uczcijcie kończące się lato. Z pewnością będzie gorąco!

PIĄTEK, 18. WRZEŚNIA – NEEVALD & PEQUENO | KLUB FM

W piątek proponujemy Wam kolejną odsłonę kultowego Klub FM prosto z Klubu Stara Przepompownia. Pomysłodawca i gospodarz tego projektu – NeeVald – zaprosił wyjątkowego gościa z którym poprowadzi imprezę na naszej scenie. Tym gościem będzie Pequeno, którego także mogliście już usłyszeć w Klubie Stara Przepompownia.

Najlepsze klubowe hity, najlepsza klubowa sceneria – wszystko to znajdziecie właśnie u nas. Jeśli tęskniliście za prawdziwymi petardami rodem z czołowych klubowych miejscówek w kraju, to z pewnością jest to propozycja właśnie dla Was.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 30 PLN

SOBOTA, 19. WRZEŚNIA – CITY VIBES VOL. 15 BY MCCARPNEY

Miejska muzyka, miejski styl imprezowania – z tym będziecie mogli zapoznać się w sobotę. Po raz 15 najlepszy mix imprezowych kawałków odpalimy w ramach cyklu City Vibes. Imprezę poprowadzi dla Was rezydent Klubu Stara Przepompownia, McCarpney.

Tradycyjnie szykujemy dla Was ciekawe propozycje za gitarowym barem. Wypatrujcie naszych wyjątkowych propozycji i ciekawych połączeń smakowych. Z pewnością zaskoczymy czymś interesującym.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 30 PLN

NIEDZIELA, 20. WRZEŚNIA – KARAOKE #USTAREJ

Na zakończenie tygodnia scenę oddajemy w ręce naszych gości. Możecie wydobyć z siebie ukrytego showmana, obudzić gwiazdę rocka, musicalową divę czy królową popu. Zapraszamy bardzo serdecznie na Karaoke #UStarej.

Przyjemne spotkanie w niedzielę przy zimnym piwku, w doborowym towarzystwie – to z pewnością pozwoli pozytywnie nastawić się na cały kolejny tydzień. Brakowało Wam dobrego karaoke? To propozycja skrojona właśnie dla Was, a zadba o to Rafał – prowadzący całego zamieszania.

  • Start: 19:00
  • Bilety: FREE!!!

Pamiętajcie o stosowaniu się do zasad rygoru sanitarnego. Bawmy się dobrze i bezpiecznie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia