Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 marzec 2017

Muzyka legendarnego Jimiego Hendrixa w Starej Przepompowni!

Hendrix Project, czyli tribute band legendarnego muzyka to zespół grający piosenki tego niezwykłego króla gitary. Jimi Hendrix był człowiekiem, który do dziś przychodzi na myśl jako pierwszy gdy trzeba wskazać kogoś kto granie na gitarze uczynił czymś więcej niż tylko szarpaniem strun. Wirtuoz i wizjoner nadal ma wielkie rzesze fanów na całym świecie – w niedzielę hołd oddamy mu w Klubie Stara Przepompownia.

„Hey Joe” czy „Crosstown traffic” – któż nie zna przynajmniej kilku wielkich hitów Jimiego? Ekipa Hendrix Project przypomni największe kompozycje wybitnego gitarzysty na naszej scenie. W programie przekrój twórczości Hendrixa. Pozycja wręcz obowiązkowa dla wszystkich fanów i wielbicieli Jimiego Hendrixa, a także dla tych wszystkich którzy kochają brzmienie gitary i rockowe zacięcie. Ta impreza to idealny pomysł na zakończenie tygodnia z przytupem!

Zapraszamy również do gitarowego baru w Klubie Stara Przepompownia, którego kształt i charakter jeszcze nie były tak aktualne jak w przypadku tej imprezy. Nasi barmani wykręcą dla Was rock and rollowe propozycje, a Wy będziecie mogli delektować się nimi w rytm rockowych klasyków z repertuaru króla Jimiego.

Hendrix Project to grupa przyjaciół, którzy zebrali się wokół muzycznej fascynacji Jimim. Oto co piszą sami o sobie:

„Gramy Hendrixa od dawna.Zebraliśmy wszystkie grane przez nas utwory w jedną koncertową całość i tak powstał HENDRIX PROJECT. Początek działalności zespołu to koncert z Leszkiem Cichońskim znakomitym gitarzystą, organizatorem “Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowego Rekordu Guinnessa, człowiekiem którego tak naprawdę fanom muzyki nie trzeba przedstawiać. A muzyka? Dla nas całe lata 60-te zawsze były źródłem inspiracji, radości, odkrywania wszystkiego co najlepsze w muzyce. nie tylko Jimi, także The Doors, Led Zeppelin, Janis Joplin i wielu innych. Czemu hendrix? Bo to jednak jego muzyka najczęściej przewijała się na naszych koncertach, granych w różnych składach, na różnych scenach. No i prawdopodobnie nie ma w Polsce drugiego zespołu który grałby tylko jego utwory. Na koncertach oddamy atmosferę, klimat ale przede wszystkim energię ukrytą w utworach Jimiego Hendrixa. Zapraszamy na koncerty- HENDRIX PROJECT.”

Cóż więcej można dodać? Zapraszamy w niedzielę od 18:00!!!

Klub Stara Przepompownia
19 Marca 2017
Otwarcie klubu: 18:00
Start koncertu: 20:00
Bilety:
Przedsprzedaż 20 PLN
W dniu koncertu 25 PLN
Rezerwacja stolików
www.staraprzepompownia.pl