Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 listopad 2016

Muzyka, zabawa i pomoc – podsumowanie tygodnia [relacja]

Minął kolejny tydzień w Klubie Stara Przepompownia. Do końca roku już coraz bliżej, my jednak nie zwalniamy tempa i w minione siedem dni mieliśmy dla Was aż cztery specjalnie dedykowane wydarzenia. Cieszymy się, że jesteście razem z Nami – czas na kilka słów podsumowania tego co działo się w Klubie Stara Przepompownia!

Rozpoczynaliśmy w czwartek od kolejnej edycji Jam Session & Open Mic. Dodatkowym smaczkiem tego wieczoru był wieczór whisky. Koneserów muzyki na żywo jak i wielbicieli tego trunku nie zabrakło i w związku z tym najbliższy czwartek będzie to kolejny wieczór degustacji whisky. Tym razem przy brzmieniach z winylowych płyt. Zabierzcie ze sobą ulubione czarne krążki i bawcie się razem z nami. Oczywiście nie zabraknie promocji na barze 😉

W piątkowy wieczór mogliście gościć w Klubie Stara Przepompownia na imprezie Cover Night z zespołem Radio Stars. Po koncercie, na parkiecie kolejne taneczne after party. Czyli formuła, która już nie raz i nie dwa sprawdziła się w naszym klubie. Możecie być pewni, że jeszcze wiele koncertowo-tanecznych wieczorów przed nami i jeśli Wam się podobało to my postaramy się za każdym razem poprzeczkę stawiać sobie jeszcze wyyyyżej.

Sobota to już czas typowo tanecznej balangi w naszym klubie. Wśród kilku tematycznych cykli tym razem mogliście bawić się na imprezie w klimacie lat 90. Podobało się? Chcecie więcej? Nasze cykliczne imprezy dedykowane za każdym razem nieco innym muzycznie klimatom to ukłon w stronę wszystkich wielbicieli tanecznego szaleństwa na parkiecie Klubu Stara Przepompownia.

Ostatnim akcentem minionego tygodnia był charytatywny koncert „Chcę godnie żyć” w trakcie którego zbieraliśmy pieniądze na leczenie i rehabilitację dla Sławy Bogdaszewskiej. Spotkaliśmy się w niedzielę – najpierw w ramach Kuchni Społecznej, a później na występach artystycznych. Zbiórka pieniędzy jeszcze się nie zakończyła i wkrótce pojawią się m.in. kolejne aukcje na rzecz Sławy. Dochód z niedzielnej imprezy oczywiście również przekazany zostanie jej przekazany. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tą akcję.

Nowy tydzień to nowe propozycje. Tym razem to czwartek z whisky i muzyką z płyt winylowych, taneczny piątek z ekipą Osterdam Records oraz sobotni koncert zespołu XXANAXX. Bądźcie razem z nami!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia