Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 październik 2018

Na początek weekendu DANCE Party

Przed nami kolejny weekend i kolejne propozycje imprezowe w Klubie Stara Przepompownia. Specjalnie dla wszystkich miłośników przyjemnego grania przygotowaliśmy ósmą odsłonę cyklicznego projektu Dance Party, który na dobre zagościł już w imprezowym kalendarzu naszego klubu. Z pewnością będzie to świetna okazja by odprężyć się po ciężkim tygodniu i miło spędzić czas w gronie znajomych. Wpadajcie już od 21:00! W ostatnich dniach pogoda okazuje się dla nas nieco łaskawsza. Przypadek? Nie! Raczej pretekst by wyjść z domu na dobrą bibę!

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów Klubu Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie. Wszystko podane i przystrojone przez naszego rezydenta– za konsolą niezawodny Pan Muszka. W imieniu gospodarza zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky – o której także kilka słów dowiecie się na czwartkowym spotkaniu w Starej Przepompowni –  i nie tylko. Jeśli tylko pogoda dopisze, to zapraszamy również do zaczerpnięcia świeżego powietrza w naszym letnim ogródku, który również powinien tętnić życiem przy być może jednym z ostatnich tak przyjemnych pogodowo weekendów w roku. Chwila oddechu z pewnością się przyda podczas takiej imprezy pełnej wrażeń.

Na piątkową imprezę szykujemy również HAPPY HOUR dla wszystkich Pań – do godziny 22:30 płeć piękna wchodzi na naszą imprezę za FREE!!!

Piątek 12. października, godz. 21:00

Bilety: 15 PLN / panie do godz. 22.30 wstęp wolny

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl