Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 marzec 2019

Niedziela z komikami

Tydzień pełen wrażeń po raz kolejny zakończymy Stand-Upem. W niedzielę do Klubu Stara Przepompownia przyjedzie dwójka gości, którzy z pewnością rozbawią Was do łez. Wieczory Stand-Up to już stały punkt imprez w Starej Przepompowni. Zawsze w wyjątkowej scenerii, dobrej atmosferze i z ogromną dawką humoru.

Tym razem na dobrze oświetlonej scenie za mikrofony złapią Piotr „Zola” Szulowski oraz Mateusz Socha. Dwaj nienagannie prezentujący się dżentelmeni pokażą, że nie wszystko jest takie jak się wydaje na pierwszy rzut oka, a kawał żartu da się ukręcić z wielu nietuzinkowych lub wręcz przeciwnie – bardzo przyziemnych spraw.

Piotr Szulowski zaprezentuje swój program „Dwa plus jeden”. Będzie sporo o rodzinie – tej teraz i tej z czasów dzieciństwa. Będzie wiele pytań, chociaż nieco mniej – przynajmniej tych jednoznacznych – odpowiedzi. Na pewno za to będzie sporo celnych puent i humoru.

Z kolei Mateusz Socha zaprezentuje Wam materiał „Król Piaskownicy”. Niewątpliwie tytuł króla Mateusz może zdobyć, bowiem w szybkim czasie zyskał spore grono swoich fanów. Charyzma, wyjątkowa ekspresja i nietuzinkowe podejście do żartu sprawiają, że ten komik na pewno przykuje Waszą uwagę.

Cykliczne wieczory z dobrą komedią na żywo stały się bardzo popularne w naszym kraju. Komicy często wyprzedają wielkie sale i grają przed tysiącami osób. Jednak prawdziwą solą dobrego występu Stand-Upowego są kluby, które pozwalają na większą intymność i wzajemny kontakt. Stąd właśnie takie propozycje w Klubie Stara Przepompownia cieszą się niezwykłym zainteresowaniem.

Bilety na nasze propozycje rozchodzą się jak lepiej niż buty do biegania, sprzedają się szybciej niż Twój ulubiony raper, a do tego powodują że przynajmniej przez kilkadziesiąt minut mięśnie mimiczne twarzy oraz przepona będą poddane treningowi rodem z najostrzejszej siłowni.

Spieszcie się kupować bilety, tak szybko odchodzą można powtórzyć kolejny raz. Jeśli nie chcecie odbić się od tabliczki SOLD OUT, to ostatnie sztuki znajdziecie w linku poniżej:

>>>BILETY<<<

Niedziela, 17. Marca 2019

Start: 19:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl