Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 listopad 2018

Noc z Taste The Music – Dave Mayer/Asca/Deep Infect

Szalona ekipa Taste The Music znów zagości w Klubie Stara Przepompownia. W najbliższą sobotę odlatujemy w krainę ciepłego, przyjemnego grania w rytmach house. Taneczny wieczór zapowiada się naprawdę imponująco, a więc nie pozostaje nic innego jak po raz kolejny zaprosić Was do wspólnej zabawy. Nie zabraknie konkretnej porcji muzyki, a jeśli szukacie dobrego miejsca na niezapomnianą imprezę – to dłużej zastanawiać się nie trzeba.

Tym razem ekipa Taste The Music szykuje dla Was kolejne muzyczne rewelacje. Na naszej scenie zaprezentują się wyjątkowi artyści, którzy rozkręcą nocną balangę w wybornym stylu. Klub Stara Przepompownia nie raz już gościł u siebie klasowych twórców związanych z klubową sceną i tym razem mamy zamiar podtrzymać ten trend wspólnie z naszymi zaprzyjaźnionymi artystami.

Podczas sobotniej imprezy na scenie klubu Stara Przepompownia zagra m.in. Dave Mayer – DJ, producent i remixer holenderskiego pochodzenia. Do rozpoczęcia przygody z muzyką zainspirowały go już w 1998 roku występy Masters At Works, DJ Sneak czy Carla Coxa. Zaistniał dzięki właścicielowi sklepu Traxsource oraz dzięki legendarnemu duo Hardsoul, dla których produkował muzykę soulful, deep, jackin house czy tech house. Jest gościem najlepszych klubów na świecie. Można go było usłyszeć m.in. w Sydney, Melbourne, Dubaju, Bahrainie, Amsterdamie, Lizbonie, Budapeszcie, Bron czy Zurichu. Na swoim koncie ma produkcje remixów dla Julius Papp wydanych przez wytwórnię Soulfuric Deep, jak również dla Defected Records, Strictly Rhythm, Nervous, OM Records, Salted , Large Music czy Hed Kandi. Jego utwory często supportowane są przez największych houseowych artystów.

Ponadto na scenie pojawią się również znani Wam dobrze z poprzednich odsłon Taste The Music Label Night – Asca oraz Deep Infect. Ich gorące sety jak zwykle sprostają wymaganiom nawet bardzo wymagających gości. Solidna dawka muzyki, która nie pozwala stać w miejscu. Dobry house, dobra elektronika i przede wszystkim niekonwencjonalne podejście i pasja. Wszystko to zachwyci Was po raz kolejny w najbliższą sobotę. Wsiadajcie zatem na pokład i odlatujcie razem z nami w imprezowy lot!

Jak zwykle sprawdzajcie nasze barowe propozycje, szukajcie imprezowych inspiracji i bawcie się wspólnie z nami w sobotnią noc. Startujemy o 21:00.

Bilety:

Normalny – 20 PLN

VIP – 30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl