Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 październik 2018

Osiemnastka cyklu 90’s Party!

Wpadajcie na wyjątkową odsłonę 90’s Party! Nasz roztańczony cykl prowadzony przez Dylana właśnie będzie świętował swoją osiemnastkę! Do okrągłego jubileuszu już niewiele brakuje ale dobrze wiemy, że to właśnie wejście w pełnoletniość jest wyjątkową okazją do świętowania, a przecież hity lat 90 są idealnym klimatem na osiemnastkę!

O 90’s Party nie trzeba mówić zbyt wiele. Przed nami już osiemnasta edycja tej imprezy, a do tej pory każda kolejna to była prawdziwa petarda. Powrót do największych klasyków ostatniej dekady XX wieku, szaleństwo na parkiecie i poza nim. Kręcący to wszystko z wielką mocą DJ Dylan – właśnie tak wyglądają imprezy 90’s Party w Klubie Stara Przepompownia! Kto był – tego zachęcać nie trzeba, kogo zabrakło – ten koniecznie musi nadrobić! Zabierajcie znajomych, dziewczynę, chłopaka, siostrę i brata. Powrót do czasów pierwszych imprez z młodości gwarantowany. Dobra zabawa? Na 100%!!! Czekamy na Was już w sobotę.

Nie zabraknie evergreenów, nie zabraknie królów popu czy rapowych sznytów oraz rockowych klasyków. Będzie klubowa podróż do przeszłości, a także lovesongi przy których będziecie mogli sobie przypomnieć Wasze szkolne romanse sprzed lat! Kto w latach 90 nie spotkał miłości na koloniach, w szkolnej ławce, czy na podwórku? Kto nie spędził wówczas rewelacyjnego czasu z przyjaciółmi robiąc szalone rzeczy? Wielu z naszych gości właśnie te lata uznaje za najlepsze i najbardziej muzycznie pozytywne w historii.

Jeśli natomiast ominął Was czar lat 90, to z pewnością będziecie mogli niczym w dokumentalnym filmie poczuć ich najlepsze cechy. Nie będziecie się nudzić, a z pewnością będziecie tańczyć i szaleć na parkiecie do upadłego! Jak zwykle szykujemy dla Was całą moc atrakcji 😉

Zapraszamy Was już w najbliższą sobotę od godziny 21:00.

Let’s make a party! 90’s Party!

Bilety:

Normalne – 20 PLN | 30 PLN

VIP – 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl