Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 styczeń 2020

Osterdam i Stara Przepompownia dla Brajana

Przed nami pierwszy weekend w 2020 roku – i to od razu długi weekend. My z tej okazji zapraszamy zatem na niedzielne wydarzenie imprezowo-charytatywne. Klub Stara Przepompownia wspólnie ze Stowarzyszeniem Z Inicjatywą oraz ekipą Osterdam Records odpalają charytatywną imprezę dla 13-letniego Brajana z Ostrowa Wielkopolskiego.

Brajan to 13-letni uczeń Szkoły Podstawowej nr 13 w Ostrowie Wielkopolskim. W sierpniu dowiedział się, że choruje na ostrą białaczkę szpikową. Jego świat w jednej chwili się zawalił. Od tygodni chłopak przebywa na oddziale Wzmożonej Opieki w Klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Jest po pierwszym cyklu chemioterapii. Przed Brajanem długa i ciężka walka, która oprócz leczenia szpitalnego będzie wymagała zakupu dodatkowych leków pozwalających łagodniej przejść skutki uboczne działania chemioterapii.

My u progu nowego roku chcemy pomóc Brajanowi w jego drodze po zdrowie i wesprzeć go w jego walce. Dlatego też Klub Stara Przepompownia wraz z zaprzyjaźnioną grupą Osterdam Records i Stowarzyszeniem Z Inicjatywą zapraszają na charytatywną imprezę, podczas której będziemy zbierać środki na leczenie Brajana.

Na naszej scenie nie zabraknie dobrej elektroniki serwowanej przez artystów związanych z ekipą Osterdam Records. Zagrają dla Was:

  • Ysiu
  • Sonica
  • Eleminictromal
  • Loverdozed
  • TNBC dj’s
  • Czapa

Warto pojawić się w niedzielę u nas. Będzie dobra zabawa i szansa by zjednoczyć się w pomocy dla Brajana.

Zapraszamy serdecznie!

Niedziela, 5. Stycznia 2020

Start: 21:00

Bilety: DOWOLNA KWOTA DO PUSZKI NA LECZENIE BRAJANA

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl