Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 maj 2019

Otwórz OK.NO na majówkę

U nas majówka trwa w najlepsze. Nie straszny nam deszcz, nie straszne nam chmury. Mamy dla Was kolejną propozycję. Sobota będzie znów koncertowa! Do Klubu Stara Przepompownia kolejny raz zawita znany i lubiany zespół OK.NO – czyli ekipa, która nie pozwoli Wam się nudzić. Jesteście gotowi na ten koncert? Jeśli tak to zapraszajcie znajomych i stwórzmy razem najlepszą imprezę w mieście.

Ich muzyczna energia i sceniczny temperament idealnie oddaje ducha Starej Przepompowni. Poprzednie występy tej grupy spowodowały podniesienie temperatury w klubie o kilka stopni, i stężenie uśmiechu na metr kwadratowy przekraczający normy. Myślimy, że tym razem nie trzeba bać się o emocjonalną kalkę z ich występów, bowiem powtórzenie takiej dawki pozytywnych wrażeń jest niemalże gwarantowane.

Zespół od początku swojej działalności zyskał przychylność ostrowskiej publiczności. OK.NO można było jednak usłyszeć w wielu innych miejscach – gdzie również porywali do zabawy zgromadzoną publiczność. Teraz grupa powraca i zagra znów na deskach Klubu Stara Przepompownia, a od kiedy tylko ogłosiliśmy informację o tym koncercie, zainteresowanie fanów zespołu nie ma końca. Co zresztą ma miejsce podczas każdej wizyty formacji OK.NO w naszym klubie. Tak więc wypada powiedzieć tylko jedno słowo – ZAPRASZAMY!

Sobota, 18. Maja 2019

Bilety na to wydarzenie już teraz możecie kupić ON-LINE >>>TUTAJ<<<

*bilety w przedsprzedaży: normalny 30 zł / VIP 45 zł
*bilety w dniu koncertu : normalny 35 zł / VIP 50 zł

Otwarcie drzwi Klubu już o godzinie 20:00

Planowany start koncertu 21:30

Później oczywiście nadal bawimy się w najlepsze!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl