Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 październik 2018

Piątkowa FIESTA!!! La-La-Latina Fiesta!

Gorące rytmy powracają do Klubu Stara Przepompownia już w najbliższy piątek! Będziemy bawić się, tańczyć, śpiewać i biesiadować podczas Fiesta Latina – Koktajl latynoskich rytmów! To już druga edycja tej imprezy, a znów zabierzemy Was na Karaiby, do Ameryki Południowej, na gorące wyspy i w samo serce gorących dźwięków szalonego latino party. Jeśli dobrze czujecie się właśnie w takich klimatach, to nie może Was zabraknąć razem z nami! Z kim widzimy się przy barze i na parkiecie? 😉

Wielka gratka dla wszystkich fanów Salsoteki, cyklu Latino Fever, miłośników gorących imprez i zmysłowych rytmów. Nasza piątkowa propozycja, to prawdziwie wakacyjna podróż do ciepłych krajów – muzycznie, stylistycznie i imprezowo. Zaskoczymy Was funkowymi, salsowymi i bachatowymi wersjami znanych utworów. Wspólnie wybierzmy się w podróż dookoła świata. Jednak tylko tam gdzie jest gorąco, pięknie i tanecznie! Jeśli tęsknicie za wakacyjnymi wojażami i nadciągające zimne wieczory Was dołują, to macie teraz wyjątkową okazję poczuć się jak na plaży pod palmami. I to wszystko w Klubie Stara Przepompownia.

Gospodarzami wieczoru będą nasi rezydenci. Duet, który zawsze chętnie ugości Was na swojej Prywatce i wielu innych imprezach czyli Pan Muszka oraz DJ kRis, który zresztą odpowiada za muzyczną fiestę podczas imprez Latino Fever! Wpadajcie do nas i pokażcie, że czujecie latynoski vibe. Zabierajcie znajomych i na kilka godzin razem przeniesiemy się o kilkaset, a nawet kilka tysięcy kilometrów w stronę słonecznych miejsc znanych z cudownych imprez. Szykuje się prawdziwa FIEEEESTA!

Muzyczny koktajl popłynie z naszych głośników, a o orzeźwienie swoimi koktajlami i drinkami dbać będą nasi barmani. Pamiętajcie zatem – najlepszy piątek, imprezowy piątek, roztańczony piątek tylko w Klubie Stara Przepompownia!

Do zobaczenia! 😉

Piątek, 19 października, 21:00

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl