Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 grudzień 2019

Powrót do przeszłości po raz 10!

Back To The 00’s już w najbliższy piątek. Jubileuszowa, okrągła, dziesiąta edycja wydarzenia w Klubie Stara Przepompownia. Okazji to świętowania zatem nie musimy szukać – przyszła do nas sama. Jak zwykle wykręcimy kurs na początek XXI wieku i sprawdzimy co w muzyce było wówczas najlepsze. Imprezę poprowadzą nasi rezydenci. Ruszamy tradycyjnie o 21:00! I choć to piątek 13. to tym razem będzie niezwykle szczęśliwy.

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000 to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to piątkowa impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Jubileuszową odsłonę projektu poprowadzą DJ Czapa oraz DJ kRis – rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Piątek, 13. Grudnia 2019
Start: 21:00
Bilety: 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl