Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 listopad 2019

Powrót do przeszłości po raz dziewiąty! Przedłużamy weekend ;)

Sporo tych długich weekendów ostatnio, co dla nas oznacza imprezowy zawrót głowy! Już w najbliższą niedzielę – dokładnie w niedzielę – proponujemy Wam kolejne party. Poniedziałek to dzień wolny a więc tym razem tydzień zakończymy z konkretnym przytupem. Zapraszamy na kolejną odsłonę naszego flagowego Back To The 00’s. Znów cofniemy się nieco w czasie by zaszaleć na parkiecie Klubu Stara Przepompownia.

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000 to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Podczas tej edycji Back To The 00’s w Klubie Stara Przepompownia zagra dla Was nasz rezydent – Pan Muszka.

Niedziela, 10. listopada 2019
Start: 21:00
Bilety: 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia