Wszystko

Prosto z Przepompowni
31 maj 2017

Propozycje dla dużych dzieci na początek czerwca ;)

W każdym z nas zostało jeszcze coś z dziecka, a zmieniły się tylko zabawki, którymi chcemy się bawić. Pierwszy dzień czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka, a Klub Stara Przepompownia na czwartek i piątek szykuje dużo dobrego dla dużych dzieci! Odkryjcie w sobie młodzieńczą fantazję i wpadajcie razem z nami rozpocząć imprezowy czerwiec!

………………………………….

W czwartek coś dla koneserów konkretnych trunków. Rozpoczynamy sympatyczne wieczory z whisky. Na pierwszy ogień idzie marka The Glenlivet. Właśnie ten szkocki trunek będzie głównym bohaterem wieczoru. Będziecie mogli poznać bliżej, czym jest The Glenlivet. Oczywiście do dyspozycji naszych gości będzie cały, słynny gitarowy bar Klubu Stara Przepompownia. Na wspólny wieczór, dedykowany whisky The Glenlivet, zapraszamy już od godziny 20:00.

Godzinę wcześniej – o 19:00 – możecie spróbować swoich sił na parkiecie. Jak już pewnie dobrze wiecie, po raz kolejny w Klubie Stara Przepompownia odbędzie się Salsowy Praktis. Lubicie tańczyć? Wpadajcie! Nie macie z kim? Żaden problem! Chcecie zabrać znajomych? Jeszcze lepiej! Chcecie nauczyć się kilku nowych kroków? Idealnie! Właśnie tak wygląda Salsowy Praktis w Starej Przepompowni.

………………………………….

Z kolei w piątek odpalamy kolejną gorącą noc! Night Fever edycja siódma. I właśnie ta szczęśliwa siódemka, upłynie nam pod hasłem – Energia hitów! Imprezę rozkręca nasz rezydent DJ kRis, a szalona muzyczna mieszanka nie pozwoli Wam długo usiedzieć w miejscu! To będzie kolejna muzyczna bomba w Klubie Stara Przepompownia, a wy będziecie mogli wyszaleć się na parkiecie.

Jeśli pogoda nadal będzie dla nas łaskawa, to zapraszamy również na wspólne chillowanie w letnim ogródku Klubu Stara Przepompownia! Tam również nie zabraknie dla Was zimnych trunków, miłej atmosfery i wygodnego miejsca. Początek naszej piątkowej balangi zaplanowaliśmy na 21:00. Skończymy pewnie, jak zwykle, dopiero bladym świtem!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia