Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 grudzień 2018

Przedświąteczne Latino Fever!

Za oknami już coraz zimniej, a wiele osób już mocno szykuje się na święta. Co jednak zrobić by się rozgrzać i choć na chwilę zapomnieć o przedświątecznym szaleństwie? Wpaść na najbardziej gorącą imprezę w mieście! Odpalamy już szesnastą edycję naszego Latino Fever. Na moment zostawiamy za plecami chłodny klimat naszego regionu i wybieramy się do Ameryki Południowej by poszaleć na parkiecie wspólnie z roztańczoną ekipą Klubu Stara Przepompownia. Będzie to nie tylko dobra okazja by przypomnieć sobie kilka kroków – z myślą o Sylwestrze – ale też szansa by awansem spalić to, co zjemy podczas świąt.

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel, który po raz kolejny poprowadzi dla Was animacje oraz pokaże Wam tajniki kroków salsy. Tym razem – z myślą o zbliżającym się balu Sylwestrowym – Arek przygotował dla Was coś wyjątkowego! Nauka kroku salsy dla Par, a ta rozpocznie się już o godzinie 20:30, a więc lepiej nie spóźnić się na sobotnią imprezę w Klubie Stara Przepompownia.

Pełny rozkład jazdy prezentuje się następująco:

20:00- otwarcie klubu
20:30-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Zapraszamy Was bardzo serdecznie!!!

Bilety:

Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl