Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 luty 2018

Rap & House – Imprezowe Inspiracje Part I

W tym tygodniu szykujemy dla Was maraton w imprezowym nastroju. Zaczynamy środowymi walentynkami, potem robimy totalną zmianę klimatu w czwartek i atakujemy z mocnym rapowym brzmieniem. W weekend wejdziemy z housowym sznytem cyklu Swee na piątek, potem jeszcze kulminacyjny punkt w postaci City Vibes > Rytm Miasta w sobotę, a to wszystko zakończymy płytową giełdą w niedzielę. Sprawdźcie pierwszą część naszych propozycji!

Dziś przybliżymy Wam co się będzie działo w czwartek i piątek w Klubie Stara Przepompownia.

CZWARTEK – 15. LUTEGO – DIXON 37

Fani polskiego rapu mają ostatnio w czym wybierać jeśli chodzi o nasze propozycje. Dopiero co odwiedził nas legendarny DJ Decks, przed nami premierowy koncert z nowym materiał od O.S.T.Ra i występ Te-Trisa podczas Rap Made Me Do It Freestyle Battle. Dodatkowo w ten czwartek odwiedzi nas ekipa DIXON 37. Możecie spodziewać się kawałków znanych ze wspólnej twórczości zespołu, a nie zabraknie również solowych sztosów przygotowanych przez Kafara i Resta. Na scenie poza nimi oczywiście również Michrus. Rapowe trio wpada do nas w ramach trasy koncertowej pod hasłem „Panaceum2”. To będzie grube otwarcie najbliższych dni w Klubie Stara Przepompownia!

Początek: 20.30

Bilety:

15 PLN – Przedsprzedaż

25 PLN – W dniu koncertu

………………………………………………………..

PIĄTEK – 16. LUTEGO – SWEE PRES. MATTHEW CLARCK

Powraca do nas jeden z najlepszych reprezentantów klubowej sceny po tej stronie mocy! House, club mix and much more! Tym razem niezawodny Matthew Clarck zagra dla Was w konwencji „All Night Long”. Przez całą noc w Klubie Stara Przepompownia będziemy mogli szaleć w rytm najlepszych klubowych brzmień. Nie zabraknie znanych utworów w wyjątkowych aranżacjach, a także gorących hitów wyselekcjonowanych na potrzeby tej imprezy przez Matthew Clarcka. Znany m.in. z rozkręcania melanży w poznańskim SQ twórca, tym razem poderwie do zabawy Starą Przepompownię. Kto jeszcze nie widział go w akcji na naszej scenie – radzimy nadrobić zaległości! Okazja już w piątek.

Początek: 21.00

Bilety:

10 PLN – Normalny

20 PLN – VIP

………………………………………………………..

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl