Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 maj 2017

Rap Made Me Do It edycja trzecia! W Starej Przepompowni!

Miło nam poinformować wszystkich, że trzecia edycja festiwalu Rap Made Me Do It w tym roku odbędzie się w Klubie Stara Przepompownia! Gwiazdami tegorocznej odsłony tego wydarzenia będą m.in. jeden z najpopularniejszych polskich raperów – Kękę, a także legenda amerykańskiego hip-hopu – Afu-ra. Ponadto szykujemy dla wszystkich zajawkowiczów wiele innych atrakcji.

Dotychczasowe dwie odsłony festiwalu Rap Made Me Do It odbywały się na Piaskach Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. W tym roku impreza przenosi się w mury Klubu Stara Przepompownia. Podczas pierwszej edycji zagrali dla wszystkim fanów rapu m.in. Flint, Mielzky czy Dwa Sławy. Gwiazdami podczas drugiej, zeszłorocznej odsłony tego wydarzenia byli Eldo i Łona & Webber. Na scenie mogliście podziwiać także raperów związanych z ekipą Rap Made Me Do It.

W tym roku podczas trzeciej edycji, jednego z najciekawszych rapowych wydarzeń w Wielkopolsce, atrakcji również nie zabraknie. Obok tego co będzie działo się na głównej scenie, sporo znajdziecie również przed Klubem Stara Przepompownia. Już teraz możemy zdradzić, że podczas trzeciej edycji Rap Made Me Do It nie tylko rap będzie reprezentował kulturę hip-hop! Znajdziecie wiele innych, ciekawych propozycji. Obok wspomnianych już Afu-ry oraz Kękę, na scenie wystąpią choćby Sigma czy Antone. Nie zabraknie też popisów od ekipy Rap Made Me Do It!

TO WSZYSTKO JUŻ 17 CZERWCA W KLUBIE STARA PRZEPOMPOWNIA!!!

BILETY JUŻ TERAZ MOŻECIE KUPIĆ ON-LINE ORAZ W KLUBIE!!!

Pula I – bilet normalny 30 zł, bilet VIP 45 zł
Pula II – bilet normalny 35 zł, bilet VIP 55 zł
Pula III – bilet normalny 40 zł, bilet VIP 65 zł

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE! ZAPRASZA KLUB STARA PRZEPOMPOWNIA ORAZ RAP MADE ME DO IT!