Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 czerwiec 2017

Rap Made Me Do It vol. 3 już w sobotę!!!

Zaledwie kilka dni dzieli nas od trzeciej edycji hip-hopowego święta. W tym roku ekipa Rap Made Me Do It zaprasza do Klubu Stara Przepompownia, na trzecią już odsłonę swojego festiwalu. Na scenie gwiazdy rapu, przed klubem breaking i zajawka. Będzie działo się naprawdę sporo!!! Nie może Was tam zabraknąć.

Zaczynamy w sobotę o godzinie 18 przed Klubem Stara Przepompownia. Wtedy właśnie rozpocznie się Sinior Family 13th Anniversary Jam! Przed Wami zaprezentują się bboys i bgirls, a wszystko pod czujnym okiem kierowników tego wydarzenia – imprezę bowiem poprowadzi niezawodny duet MCs – Arek Mąka oraz Sierber z ekipy Sinior Family.

Gośćmi podczas tego wydarzenia będą m.in.:

Bboy BRUCE Almighty (Momentum Crew / Portugal,Russia)

Marty (Momentum Crew / Portugal, Russia)

Pete (Tabasco Break Rebels / Poland)

Mikus (Husaria / Poland)

Dep1 & K-Flow (Kingz of Warsaw / Poland)

Raffz & DudiRock (Most Broken Crew / Poland)

I wielu innych!!!

……………………………..

Z kolei w Klubie Stara Przepompownia, na głównej scenie od godziny 20:00, ruszamy z kolejną rapową petardą! Imprezę poprowadzi ekipa Rap Made Me Do It, a przed Wami kilka konkretnych koncertów. Będziecie mogli skakać, machać rękami i nawijać wspólnie z artystami. Już po raz trzeci spora dawka rapu podczas tego festiwalu, pierwszy raz w Klubie Stara Przepompownia.

Zagrają m.in.:

Afu-ra – amerykański raper powiązany z ekipą Gang Starr Foundation. Ma na swoich koncie kilka albumów, na scenie obecny od 1994 roku, gracz złotej ery. Twórca takich hitów jak Defeat, D&D Soundclash czy Equality. Współpracowałem z DJem Premierem i wieloma innymi. Legenda prosto z Nowego Jorku wystąpi właśnie u Nas.

Kękę – radomski MC, który bezpardonowo wdarł się na scenę kilka lat temu. Ma na swoim koncie trzy legalne albumy i wiele kawałków oraz kilka projektów wydanych w podziemiu. Obecnie absolutna czołówka polskiego rapu. Związany z Prosto, twórca Takie Rzeczy Label. Na jego koncert nie trzeba specjalnie zapraszać.

Sigma & Vally – dobrze znani już ostrowskiej publiczności. Ich koncerty to spora dawka pozytywnej energii. Mieszanka różnych pomysłów, a przy tym takie samo serce do rapu – podczas ich występu nikt nie będzie się nudził.

Antone – bezkompromisowy i charyzmatyczny artysta. Boss Play More Records, reprezentant Bebzacze. Zawsze pozytywny, zawsze gotowy do hip-hopowego imprezowania. On również zawita na naszą scenę.

Kogo jeszcze zobaczycie? Warto przyjść i sprawdzić samemu 😉

……………………………..

RapMadeMeDoIt! vol. 3
Sobota, 17 Czerwca 2017
Bilety dostępne na bilety24.pl, oraz w Klub Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia