Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 luty 2019

Rytual: Maskarada

Macie ochotę na jeszcze jedną imprezę w prawdziwie karnawałowym klimacie i z elektronicznym brzmieniem w roli głównej? W sobotę wracamy z flagowym projektem Klubu Stara Przepompownia, a mowa o kolejnej odsłonie cyklu Rytual. Tym razem w klimatach zbliżonych do weneckiego karnawału z maskach. Królować będzie muzyka techno oraz tech-house.

Na naszej scenie pojawi się cała śmietanka klubowych zawodników:

>>> SIMON MATTSON – DJ, producent i promotor imprez, który od ponad dekady pracuje nad swoim stylem i potwierdza spore umiejętności. Simon pochodzi z Warszawy ale grywał już w wielu miejscach w kraju i za granicą. Dzielił scenę ze znaczącymi artystami klubowej muzyki.

>>> Truant – kolejny reprezentant stolicy. Kilkanaście lat spędził w centralnym Londynie, skąd czerpał pierwsze inspiracje muzyczne. Pierwszy raz za gramofonami stanął w 2004 roku w legendarnym, nieistniejącym już, stołecznym klubie Paragraf 51. Kojarzyć możecie go z takich miejscówek i ekip jak Luzztro czy Smolna.

Ponadto dobry support gwarantują nasi stali bywalcy:

>>> Dr High – rezydent Klubu Stara Przepompownia. Znany z tworzenia imprez pod szyldem Avangarda, a obecnie działający prężnie w ramach projektu Rytual. Specjalista od elektroniki i nie tylko. Potrafi swoimi setami rozkręcić każdą imprezę.

>>> Mass – kolejny miłośnik dobrej muzyki House oraz Techno. Mogliście usłyszeć go już podczas imprez w Klubie Stara Przepompownia, a jego zaangażowanie zawsze przekłada się na solidną frekwencję na parkiecie. Tym razem nie powinno być inaczej.

Dobry Rytual to również konkretne wizualizacje, które są nieodłącznym elementem imprez. Tym razem nie będzie inaczej:

>>> .wju – kolektyw multimedialny z Poznania. Ich prace najlepiej opisuje forma nazwy i nazwa ich crew. Rozszerzają niczym typowe .jpg/.doc/.com nietypowe eventy w unikalny sposób. Mieszają różne techniki jak mapping, mapping 3D, performance, rzeźba, instalacja czy mural, budując i projektując design sceniczny, nadając każdej imprezie z ich udziałem szczególny, niezapomniany i multisensoryczny charakter.

Czas więc ubrać maski i udać się na Maskaradę, gdzie z pewnością porwie Was audiowizualny przekaz imprezy.

Początek w najbliższą sobotę o 21:00!

Sobota, 2. Marca 2019

Bilety:
Normalne – I pula 25 zł / II pula 50 zł
VIP – 40 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl