Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 marzec 2018

Sesje kobiece w Klubie Stara Przepompownia

Mamy wyjątkową propozycję skierowaną do wszystkich Pań. Już w najbliższy weekend w Klubie Stara Przepompownia będziecie mogły wziąć udział w wyjątkowej, zmysłowej i kobiecej sesji zdjęciowej. Przepiękne fotografie z pewnością dobry prezent np. dla kogoś bliskiego, ale przede wszystkim dla samej siebie. Zapierające dech w piersiach wnętrza Starej Przepompowni w połączeniu z profesjonalnym podejściem fotografa, to jedyna w swoim rodzaju okazja na piękne zdjęcia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami i wzięcia udziału w sesji.

Zmysłowe, kobiece sesje odbywać się będą w Pensjonacie Stara Przepompownia oraz w Klubie Stara Przepompownia w najbliższą sobotę i niedzielę – 24 i 25 marca. Właśnie w tych dniach będziecie mogły uwiecznić na zdjęciach swoje emocje i piękno. Za aparatem stanie Monika Terajewicz ze Studia Pozytyw Sensualnie. Dzięki jej wskazówkom i podejściu poczujecie się komfortowo podczas całego przedsięwzięcia. I będzie to dla Was przede wszystkim dobra zabawa, pełna pozytywnej energii.

O Wasz makijaż zadbają dziewczyny z Bellezzabody Gabinet Kosmetyczny, a fryzury dopieszczą dziewczyny ze Studia Fryzjerskiego „Diament”. Tak więc możecie spodziewać się profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdej z Was – by ten dzień był czymś wyjątkowym, dobrym wspomnieniem utrwalonym w obiektywnie Moniki, a z Wami w roli głównej.

Wszelkie informacje i zapisy znajdziecie pod numerem telefonu 505 268 700 oraz w kontakcie mailowym na kobiece@studiopozytyw.pl. Koszt sesji: 395 zł (z makijażem).

Utrwalcie swoje piękno w wyjątkowym miejscu pod okiem profesjonalistów.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
www.staraprzepompownia.pl