Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 styczeń 2019

Siema Friday! Siema 2019!

Zapraszamy Was na pierwszą imprezową propozycję w nowym, 2019 roku. W piątek powracamy z cyklicznym projektem Siema Friday, który już po raz siódmy zagości w Klubie Stara Przepompownia. Podczas pierwszej w tym roku balangi w naszym klubie nasi rezydenci zadbają o dobry klimat i pozwolą Wam w ciepłej atmosferze powalczyć z panującym na zewnątrz chłodem. Jesteście gotowi na to, co mamy w planach na ten rok? Jeśli tak, to pierwsza okazja do imprezy już w piątek!

Siema Friday! jest cykliczną propozycją, która zagości w piątkowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia po raz siódmy. Idea imprezy jest prosta. Po całym tygodniu dajemy sobie nagrodę w postaci dobrej zabawy. Rozpoczynamy weekend muzycznym uderzeniem w różnorodnym klimacie, dzięki któremu w naszym klubie dobrze poczują się miłośnicy praktycznie każdego sposobu na dobry melanż 😉 Jeśli macie ochotę na przetańczenie całej nocy, jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi i przegadać kilka godzin, a może chcecie odstresować się przy barze i posłuchać dobrej muzyki – każdy sposób jest dobry by przywitać weekend.

Tym razem za sterami stanie DJ kRis, czyli jeden z rezydentów Starej Przepompowni, a razem z nim za konsolą pojawi się kolejny z członków naszej klubowej ferajny – McCarpney. Wspólnie pozwolą Wam przenieść się w trochę cieplejsze rejony dzięki muzycznym propozycjom. Kilka godzin dobrej zabawy i starannie wyselekcjonowane kawałki, to właśnie to co szykujemy na piątkową noc.

Kolejny raz podczas Siema Friday! mamy wyjątkową promocję – do 22:30 wszystkie Panie wchodzą do Klubu za darmo!

Start: Piątek, 4. stycznia, 21:00

Bilety : 15 PLN / do godz. 22.30 Ladies FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia