Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 grudzień 2018

Świąteczny rozkład jazdy

Choinka, prezenty, kolędy, rodzinne spotkania. Wiele będzie się działo w najbliższych dniach podczas Świąt Bożego Narodzenia. Klub Stara Przepompownia jak zwykle także zasypie Was sporą dawką wrażeń, które pozwolą Wam zyskać dodatkową porcję pozytywnych emocji podczas tego świątecznego okresu. Szykujemy imprezowy maraton, który da okazję w gronie znajomych miło poświętować, a także spalić wigilijne kalorie na parkiecie. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy.

Wigilia, 24. Grudnia – Pasterka z Osterdam Family

Po wigilijnej wieczerzy zapraszamy Was do Klubu Stara Przepompownia na wspólny wieczór przy kominku. Będzie to okazja do spotkania, złożenia sobie życzeń i rozmów w miłej atmosferze. Będziemy mogli skosztować propozycji naszych barmanów, a także odprężyć się w gronie znajomych.

Do tego dokładany muzyczną oprawę w formie Open Decks, a także kilka niespodzianek dla naszych gości. Jeśli zatem szukacie wyjątkowego miejsca z klimatem na tegoroczną pasterkę – to jest coś właśnie dla Was.

Start: 22:30

Wstęp: FREE

I Dzień Świąt, 25. Grudnia – Dwie świąteczne sceny

Główny punkt naszego świątecznego maratonu. Propozycja dla wszystkich miłośników dobrych, klubowych rytmów. Na święta odpalamy dla Was dwie sceny: House oraz Techno.

Scena House (Klub) – Tutaj zagra dla Was nasz „świąteczny rezydent” czyli Bartes, który powraca do Starej Przepompowni. Razem z nim o muzyczną oprawę nocy zadba Groovefore, czyli szalony muzyczny duet. Wszystko to uzupełni „nasz człowiek” – McCarpney.

Scena Techno (Namiot) – W tym miejscu, mimo iż na zewnątrz, będzie równie gorąco jak w samym klubie. Świąteczne propozycje w klimatach Techno i Tech-House zagrają dla Was: Dr High, Side Effect oraz Tom Forester ze swoim specjalnym setem.

Start: 21:00

Wstęp:

Normalny – 35 PLN / 50 PLN

VIP – 65 PLN

II Dzień Świąt, 26. Grudnia – House na Święta

Na koniec Świąt Bożego Narodzenia również mamy dla Was wyjątkowe zaproszenie. Tym razem dwójka gości specjalnych zaserwuje house na najwyższym poziomie. Znacie ich dobrze i wiecie, że rozkręcą balangę na 100%.

Scenę drugiego dnia Świąt przejmują: DJ Asca oraz Deep Infect. Artyści znani m.in. z cyklicznego projektu Taste The Music odwiedzają nas także w Święta i szykują dla Was prawdziwy muzyczny prezent na środę.

Start: 21:00

Wstęp:

Bilety – 20 PLN

…………………………………………………………

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl