Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 październik 2016

Sobota z pompą! Osterdam Records DJ’s Night

Kolejna sobota w naszym klubie i znów zapraszamy wszystkich na parkiet. Tym razem o dobry muzyczny nastrój zadba ekipa ze stajni Osterdam Records. Już nie raz mogliście bawić się przy ich muzyce w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem jak zwykle porwą Was w najlepsze elektroniczne miejsca swoimi setami.

Za sterami niezawodny Osterdamowy duet – Loverdozed oraz Eleminctromal. Wieczorną podróż w z alternatywnymi dźwiękami muzyki elektronicznej rozpoczynamy już o godzinie 20. Jak zwykle czeka na Was sporo atrakcji. Osterdam Records to ekipa dobrze znana fanom muzyki w Ostrowie. To pod szyldem tej wytwórni wyszły takie projekty jak m.in. Hot Months czy Dżuma. Z Osterdamem związana jest także grupa Divines, którą mogliście również podziwiać na scenie Klubu Stara Przepompownia. Imprezy rozkręcane przed niezawodną ekipę z Osterdam Records to zawsze gwarancja najwyższej jakości. Nie inaczej będzie i tym razem!

Wiemy dobrze, że imprezy przy dobrej muzyce to coś co lubicie i dlatego kolejny raz dajemy Wam szansę na zabawę na naszym parkiecie. Ponadto słynny gitarowy bar w Klubie Stara Przepompownia będzie miał dla Was sporo imprezowych propozycji. Zapraszamy już w sobotę.

A już teraz możecie zarezerwować sobie Wasz ulubiony stolik w naszym klubie. I to bez odchodzenia od komputera. Wystarczy wejść w zakładkę „zarezerwuj”, która znajduje się w prawym dolnym rogu strony.

Razem z duetem DJ’s Osterdam Records czekamy na Was w sobotę od 20:00 w Klubie Stara Przepompownia.

22 Października 2016
Start: 20:00
Bilety: 15/20 zł

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line
www.staraprzepompownia.pl
lub pod linkiem:
http://emenago.com/inner/393/ff929590ced92f53480ad3208b54bd8e