Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 kwiecień 2019

Sobotnie party na Prywatce

W najbliższą sobotę wpadajcie koniecznie do Klubu Stara Przepompownia. Już po raz 21. odpalamy dla Was projekt Prywatka, czyli szalony mix hitów. Od lat dawnych do lat najnowszych. Od rocka po dance. Zapowiada się całonocna balanga w najlepszym stylu, a oto jak zwykle zadbają nasi DJe. Waszą rolą jest jedynie zabrać z domu dobry nastrój i świetnie się bawić! Brzmi kusząco? No więc widzimy się na 21. Prywatce od godziny 21!

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania po imprezie, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Po raz kolejny zabawiać Was będą i dobre nuty słać ze sceny niezawodni DJ kRis oraz Pan Muszka. Ich Prywatki, to imprezy o których opowiada się z uśmiechem na ustach. Tym którzy nie byli słowami „żałuj, że nie byłeś wtedy…”, a tym z którymi wspólnie się biesiadowało „pamiętasz, jak na Prywatce…”. Takie właśnie są cykliczne spotkania w ramach tej propozycji z Klubu Stara Przepompownia. Pełne wrażeń i niezapomniane. Nasz projekt przekroczył już drugą dziesiątkę swej działalności i to chyba najlepiej oddaje fakt, że nadal wielu imprezowiczów z wytęsknieniem czeka na kolejną jego odsłonę. Tym razem na Prywatce będziemy bawili się już po raz 21!

Zapowiada się noc pełna wrażeń. Szykujemy już klub, uzupełniamy gitarowy bar, rozgrzewamy parkiet. W sobotę otwieramy dla Was drzwi już o godzinie 21:00! Z kim się widzimy tym razem?

Sobota, 6.04.2019
Start: 21:00
Bilety:
Standard 20 PLN / ostatnia pula 30 PLN
VIP 35 PLN (Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia