Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 kwiecień 2018

Swee w sobotę! Gościnnie Matush

Powraca nasza roztańczona propozycja w klimatach house. Najbliższa sobota, to cykl w Swee w najlepszym wydaniu. Po raz kolejny będziemy dla Was mieli wiele niespodzianek, a tym razem Klub Stara Przepompownia odwiedzi Matush, który będzie gwiazdą tej edycji Swee. Już teraz rezerwujcie sobie ten wieczór na wizytę u nas. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Cykl Swee, to nasza propozycja skierowana do miłośników lekkiej i przyjemnej klubowej muzyki. Na imprezach króluje house, a także pokrewne mu gatunki i delikatne rytmy znane z najlepszych imprezowych miejscówek na świecie. Jeśli jesteście fanami clubbingu, to z pewnością taka propozycja wpasuje się w Wasz gust. Coś dla siebie znajdą tu również Ci, którzy lubią odpocząć przy drinku i dobrej muzyce po ciężkim tygodniu. Na imprezach Swee swoje propozycje serwują Wam nasi rezydenci, a także specjalnie na tą okazję zaproszenie goście. Nie inaczej będzie tym razem. O suport w najbliższą sobotę zadba Dr High, z kolei gwiazdą wieczoru będzie Matush.

Tomasz Matuszak, czyli Matush jest znanym w całej klubowej Polsce DJem i producentem. Na jego imprezach spotkać możecie klimaty house oraz electro music, który nie pozwolą Wam zejść z parkietu nawet na chwilę. Na klubowej scenie obecny jest od lat 90 minionego stulecia. W 1996 roku został mistrzem Polski w mixowaniu, a także reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata we Włoszech. Chociaż najbardziej ceni sobie house i electro, to w jego setach znajdziecie również inspiracje takimi gatunkami jak funky czy jazz. Pochodzący z Warszawy artysta związany jest ze swoim labelem Groove Tom Records.

Zapraszamy Was serdecznie na przyjemny i ciepły wiosenny wieczór w dobrym towarzystwie. Bierzcie znajomych i wpadajcie do Klubu Stara Przepompownia! Czekamy na Was od 21:00.

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób powyżej 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia