Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 październik 2016

Taneczny duet, czyli piątek i sobota w Starej Przepompowni – 7. i 8. Października

Za oknami pogoda barowa. Doskonale wyczuwa to nasz gitarowy bar, który wszystkich spragnionych zaprasza by odwiedzić go już w najbliższy weekend. Oczywiście nie będzie on jedyną atrakcją przygotowaną przez Klub Stara Przepompownia na te dni. Dwie taneczne imprezy pozwolą wytańczyć trudy całego tygodnia, a do tego rozgrzać się gdy na zewnątrz temperatura będzie powolnie acz dotkliwie spadać.

My jednak postaramy się zadbać o to, by nawiedzająca nas jesień nie była porą szarości i depresji ale czasem pogody ducha i dobrej zabawy.

Pierwszy akt tanecznego weekendu już w piątek. To druga odsłona naszej serii Feel Happy. Możecie spodziewać się sporej dawki pozytywnych wibracji z klimatów Deep House, Funky, Chillout czy Future. Do tego niespodzianka… na żywo, przy akompaniamencie kojących dźwięków saksofonu zaśpiewa dla Was Lady Kowalsky. W takim klimacie żadna pogoda nie będzie straszna! Dodatkowo o oprawę muzyczną zadba Pan Muszka. Nie może Was zabraknąć.

Piątek, 7 Października
START – 20:00
Bilety:
Normalne – 10 PLN
Antresola – 15 PLN (dla osób od 21 roku życia)

latinofeverban

W akcie drugim wybierzemy w nieco inne rejony. Muzycznie chmury i deszcz rozganiał będzie stały bywalec naszego klubu – DJ Kris.

DJ Kris wie, że jesień nadciąga nieubłaganie. DJ Kris wie, że jakoś ten czas trzeba przetrwać. Wie również, że nic tak nie pomaga jak dobre latynoskie rytmy. I właśnie dlatego w sobotę nastawi swój sprzęt na taneczne klimaty salsy i bachaty, a Was zaprosi do wspólnej zabawy. W trakcie imprezy kilka niespodzianek. Będziecie mogli nauczyć się podstawowych kroków salsy, a także zobaczyć w akcji wyjadaczy latynoskich parkietów. Po takiej dawce gorących rytmów na pewno każdy poczuje się lepiej!

To jeszcze nie koniec niespodzianek na sobotę! Do godziny 21:30 na sobotnią imprezę Latino Fever możecie wchodzić za free! Dlatego nie ma co się dłużej zastanawiać i ociągać. Bawcie się razem z nami.

Sobota, 8 Października

Bilety :

Do 21:30 – FREE
Normalne – 10 PLN
VIP (Antresola) – 15 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia