Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 czerwiec 2019

TNBC + Pepe. | 3. Urodziny KSP

Czas na kolejną część tegorocznych urodzin naszego klubu. Tym razem na scenie pojawią się artyści związani z naszym miastem, ludzie którzy grali już w Klubie Stara Przepompownia, a przede wszystkim twórcy gwarantujący Wam wysoki poziom muzycznych wrażeń. Piątek to TNBC oraz Piotrek Rajski – Pepe. Będzie się działo!

Koncert podczas piątkowej imprezy zagra grupa TNBC. Zespół tworzą Michał Lis, Piotr Lis oraz Bartosz Ignor. Muzycy łączą w swojej twórczości rock ‘n’ rollowe zacięcie z dobrą elektroniką. Wszystko to powoduje, że koncerty TNBC pełne są energii i wyjątkowych dźwięków. Do tej pory grupa grywała już w wielu miejscach w kraju i za granicą, a tym razem zdecydowali się wrócić do Klubu Stara Przepompownia by stać się częścią urodzinowego tygodnia podczas trzeciej rocznicy naszej działalności.

Na scenie pojawi się również Pepe. Pochodzący z Ostrowa, a mieszkający i tworzący w Poznaniu producent związany jest z Flirtini Label. Na składankach tejże wytwórni znaleźć można kilka ciekawych utworów Piotrka, a wśród nich m.in. kolaboracje z Izą lach czy Igo. Podczas trzecich urodzin Klubu Stara Przepompownia Pepe. zaprezentuje swój live act, który przygotował z niezwykłą dbałością o detale. To zapowiada bardzo ciekawego widowisko.

Piątkowa impreza to nie tylko występy live. Ponadto na scenie pojawi się solidny zestaw DJ’s, który zagwarantuje dobrą zabawę przez całą noc. Zagrają dla Was:

*Pepe.
*SONICA
*Myoclonic Twitch
*TNBC DJ’s

Piątek, 21. Czerwca 2019

Start: 21:00

Bilety :
Normalne – 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353