Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 marzec 2018

To nie żarty! Odpalamy Wielkanocne party!

Przed nami Święta Wielkanocne, a jak wiadomo w święta dobra impreza nigdy nie szkodzi! Po dogonieniu wielkanocnego zająca i zjedzeniu kopca jajek zapraszamy na party w Klubie Stara Przepompownia. Bawimy się przez dwa dni na pełnych obrotach! Startujemy – i to nie jest Prima Aprilis – już 1. kwietnia na dwóch scenach! Drugi świąteczny dzień, to także propozycja dla wielbicieli klubowego szaleństwa. Sprawdźcie jak wygląda nasz rozkład jazdy na Wielkanoc!

NIEDZIELA – 1. DZIEŃ ŚWIĄT

Tym razem koniec tygodnia zwiastuje początek zabawy. Na scenie house Starej Przepompowni wystąpią gwiazdy klubowego grania: neeVald, Bartes oraz Dj Pequeno. Taki zestaw gwarantuje niezapomniane wrażenia muzyczne. Miłośnikom dobrej zabawy tych dżentelmenów nie trzeba przedstawiać – każdy z nich ma na swoim koncie wiele prestiżowych eventów, a o setach naszych bohaterów można by rozmawiać godzinami. Jednak po co rozmawiać, jeśli można na własnej skórze przekonać się jak wyglądają ich imprezowe umiejętności? Dodatkowo wizualizacje podczas tej nocy będzie prezentował VJ Kiddlucky. To wszystko zobaczycie tylko u nas w najbliższą niedzielę!

Przed klubem proponujemy Wam drugą scenę w namiocie. Klimaty party mix – czyli od house, przez elektro aż po hip-hop i r’n’b  – wszystko serwowane przez rezydenta Klubu Stara Przepompownia. Niezawodny Dr High już nie może się doczekać aż spotka Was na parkiecie!

Startujemy o godzinie 21:00.

PONIEDZIAŁEK – 2. DZIEŃ ŚWIĄT

W poniedziałek nie planujemy odpoczywać! Drugi dzień świąt, druga balanga. Lany poniedziałek, to także tańczony poniedziałek – więc wpadajcie ponownie do Klubu Stara Przepompownia. Tym razem imprezę rozkręci dwójka nietuzinkowych gości. Prosto z UK wpada nas odwiedzić Deep Infect, a towarzyszył mu będzie reprezentant dobrze Wam znanej ekipy Taste The Music – DJ Asca. O wizualną stronę tego wieczoru ponownie zadba VJ Kiddlucky.

Kolejny raz będziemy zatem mieli dla Was sporo dobrego grania. Zabierajcie znajomych i wpadajcie na podwójne imprezowe uderzenie w Klubie Stara Przepompownia.

Start ponownie o 21:00.

!!!UWAGA!!!

Wejściówki zakupione na niedzielną imprezę obowiązują również na poniedziałek! W cenie jednej imprezy możecie zatem szaleć dwa razy! Taki świąteczny prezent od ekipy Starej Przepompowni 😉 (i to nadal nie jest Prima Aprilis!!!)

BILETY

Niedziela:

Normalny – 30 PLN

VIP – 50 PLN

Poniedziałek:

Normalny – 10 PLN

VIP – 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia